7 Balas

saya dulu pun tidur lasak, dari hujung katil boleh ke hujung satu lagi, yang atas ke bawah yang bawah ke atas juga. lepastu saya trained diri tidur di katil single yang tiada penghadang kiri atau kanan. jangan rapatkan katil sis ke dinding, kurangkan bantal dia atas katil. Biar katil di tengah2 bilik, lama2 sis akan belajar balance & limitkan pergerakan semasa tidur, pernah sekali dua nak terjatuh katil, tapi lama2 kita akan belajar tidur x bergerak sangat. Cubalah, mana tahu menjadi.

Sy sblm khwin tido lasak gila , lps khwin elok plk tido tenang tp laki sy plk tido lasak siap dngkur 🤣 lps 3bulan khwin bt mjlis brtndng msa tu xthu plk sy pregnt lps mjlis je sy p klink sbb priod lmbt hahaha tup tup pregnt dh skng dh 38w suami sy sru tido kt bawa sy tido ats ktil ats sbb dia lasak sngt 😭 prna smpai siku prut sy so nk elakkn kna brkorban sikit 🤣🤣

saya laki bini tido lasak. kejap dia libas saya, sekejap saya libas dia pulak. tak lasak bila lepas bersama je🤭. ni baby dah nak keluar. saya cakap awal kat suami baby akan tidur dalam cot tak tidue sekatil. kang tak pasal2 baby jadi mangsa keganasan tidur lasak mak ayah dia🤣

ada baca juga. tapi insyaAllah nak practice kan juga tidur dalam cot tu. banyak dah baca and kumpul tips. dah tengah tidur tu mana perasan sis. out of control🤭

sy🙋‍♂️ pastu ada anak. sekian tidur lasak ku.

Ingatkan anak sis yg tidur lasak 😭😭

siapa yg end up kat bawah? suami? HAHAHHAHA

haah suami. kena sepak. tp dia tak kejut pun.redhaaa je

Suru suami peluk awak sis 😭🤣

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan