βœ•

21 Balas

Saya due 3.12 ni ank yg ke 4..lum kuar tanda lagi cuma baby kerap gk mngeras sebelah kanan tp elok balik..harap bsalin lah lam mggu ni dah x sabar lepas dari kesakitan ni πŸ˜‚ xcited nk tgk baby..

oo...ok..huhu

Saya due 21/12 now da 36week....tp doc da sruh get ready 4/12 huhu...kes baby besar .... Doc tkut klu tggu smpi 38-40w baby lbh bsar lgi....tp sy xde GDM yer πŸ˜‰

tapi tu lah.. kadang scan x accurate..huhu

Sy due 14/12.. hari ni checkup kk utk 37 weeks 2 days.. perut dah rase ke bawah.. nnti mesti rindu bby kick.. semoge dipermudahkan urusan utk bersalin semuaπŸ€—

kan..baby kick..pastu baby bergolek.. mesti rindu.. aaminn.. semoga kite semua dipermudahkan urusan 😘

Sya 31.12/34w6d..tp sya ada tknan drh tngi n on ubat..kena ckp mgkin akn bslin awl klu tkanan drh x cntrol dlm 36w klu cntrol dlm 37/38w..

Ya..smoga di prmudakn jga untk sis..Aamiin

VIP Member

Sy due 19/12..x sabo dh ni nk jumpe baby..skrg dh 36w3d..skrg perut kerap rasa mcm sengugut n senak2,mlm2 susah tido dh..mcm2 rasa..

same saya.. kerap mengeras sangat3.. malam je mengeras.. lepastu dah rase sakit kat bwah.. nk kencing lagi perit

Saye 1/12... xde tande2 lgi. Mx xoverdue. Sama2 kita doakan ibu2 yg tgh tggu bersalin tu. Rabbi yassir

insyaAllah aaminn, moga mcm tu lah.. sis share lah doa mudahkan untuk bersalin..

Sye 4/12 tp blm ade tnda2.. hopefully tk over due.. semoga dipermudahkan utk smua ye..aminn

same lah.. sakit bawah..huhu

due 3/12..blm bslin ag 😌..smga kita sama2 d permudhkn bslin nnt yaa 😌

aaminn..saya harap sebelum due..hehe

Sy due 22/12...klau baby kua 7/12..sama date dgn bapaknye.. Skrg 36week + dah..

Kan.. Tula..hari2 dok pujuk..hehe

Hahahha saya due date 4/12 tapi dah bersalin awal semalam 🀣

ThanksπŸ₯°

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan