Masih larat?

Siapa di dalam ni ibu2 yang 36minggu ke atas masih larat lagi mengemas tolak barang itu ini ikot gaya memasing selain rajin memasak? Hehe πŸ˜‚πŸ˜€πŸ˜πŸ˜ŠπŸ˜ƒπŸ˜„πŸ˜…πŸ˜‡πŸ˜πŸ˜— ada saja nak susun/kemas..tak reti duduk diam.. #saja_tanya

25 Balas
Tulis jawapan

saya dah 33w saya dah tak larat cuci kain cuci piring semua kerja rumah saya dah tak larat,bdn saya semua sakit2😣

kndungan dh msuk 36mnggu..masi bole lakukan kja2 d umah..kcuali mnypu cpat rasa ssak nfas dan sakit pinggul..πŸ˜…πŸ˜…

4y ago

alamak.... post ni dh lme...kita dah branak..hujung bulan ni dh nk msuk kerja semula..🀣 smoga dipermudahkan semuanye...

VIP Member

Saya pun macam tu sis, bukan main aktif. Masih bekerja lagi. Tengok2 37 weeks, saya dah bersalin 🀭😊

4y ago

Aamiin 🀲🏻🀭

sy 32w skg ,plan nak siapkan bilik anak bujang sebelum bersalin,nak ngecat,alih2 brg ,buat slow2..πŸ˜„

4y ago

alamak.... post ni dh lme...kita dah branak..hujung bulan ni dh nk msuk kerja semula..🀣 smoga dipermudahkan semuanye...

Sya dekat2 hri 37w x reti nak dduk diam.. lagi2 musim buah.. ade je nak ambik buah.. terlalu rajin.

4y ago

Ada...sampai suami marah suruh rehat. Die kata die yang penat tengok saya buat itu ini.

4y ago

Saya sis,tgh tggu nak beranak la ni,due 2 mggu lagi pun masih buat keja rumahπŸ˜‰

4y ago

saya dh 37weeks..masih lagi larat buat semua benda..saya mmg jenis y lasak...

4y ago

saya dok nk dkt bersalin mcm2 buat sampai kena bising πŸ˜‚ .

4y ago

sy...lagi seminggu nk bersalin..ad jew xreti dok diam...πŸ˜…

4y ago