5 Balas

Saya dah selamat bersalin 19/4 37w. Ibu gdm and baby songsang. Dr suggest 2 cara, ecv then induce ataupun elective czer. Saya proceed untuk elective czer. Ada akak masa saya warded tu baby songsang, dia proceed untuk ecv and berjaya, tapi esok tu baby dia pusing balik. So akak tu terus czer. Ikut je apa dr cakap, kalau dr suggest untuk ecv, boleh try. Tapi kalau tak confident, boleh je proceed elective czer.

Ouhhh ada masalah ye, sebab tu saya tak berani nak buat ecv. Saya terus decide untuk elective czer. Tak berani nak take risk untuk ecv

Baby songsang Dr akn suggest ECV. Dr pakar akn pusingkn baby ke laluan. Klau brjaya .. akan bersalin normal.. insha allah.. tapi tak boleh pusing, akan cazer ikut tarikh diberikan atau semasa pusing & gagal.. akan di operation pada masa itu juga

Coba pakai produknya mama choice bun . Produknya sudah sesuai anjuran IDAI dan FDA, 100% aman. Bisa cek langsung di tokonya >> https://shope.ee/9KLw1ZdiEL , lagi ada free gift barang seharga 87.000 dan voucher diskon 100.000 bun. 5243740

sy 36week bby songsang. dktr dh bgi tarikh utk czer 38week nti. dktr tk buat ECV sbp masalh uri ada d depan bby.

trma ksh jwb soalan sy..

Confuse sis, mana satu soalan awak? 😅 ada BSP? maksud awak GDM ke?

sy org baru sis. xpandai nak menanya

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan