7 Balas

saya pun ada cramp sikit sikit.. macam nak period.. punggung pun macam biasa lh sakit.. boob pun sakit macam nak period.. tapi sebulan dh tunggu period tak juga period.. cek cek rupanya hamil.. jenis period irregular.. jenis org yg senggugut teruk masa period.. esok 9 weeks lh kandungan saya.. doakan semoga saya dan baby sihat.. anak first. ttc 2 setengah tahun

saya pernah mcm tuu, rasa mcm cramp, duk sebut nak period kot.. pastu rasa sedih, igt nak period jgk sbb kalau rasa sedih esoknya mesti period. tp nii tak period2. period lewat dua hari terua check upt positive 😆

norml sis. hihi. ank sy dua2 ad tnda tuu, mmg happen bbrp hr sblm prd. msa ank kdua hritu sy ykin dh pregnant sbb ad rsa snggugut2 mnjaa ,know2 betul lh.. 😂tp x cek upt msa tu. 1w late prd bru cek

normal sis untuk simptom berbeza2 tiap kali pregnant. kalau sis tak confirm UPT tu betul ke +ve, boleh test semula lepas missed period nanti. kalau makin pekat, insha'Allah betul lah berisi tu 🤭

baik sis..terima kasih sis 🥰🥰

Normal,,saya masa first pregnant rasa cramp macam senggugut,,ni 2nd pregnant pon sama je,,sebab telur nk menempel dekat rahim tu yg blh jd cramp dan keluar sporting sikit,,

normal

normal

Soalan popular