96 Balas

Nak rumah yang selesa. Doakan saya dan keluarga dimurahkan rezeki untuk dapat kuarters ya. Lebih selesa dari rumah sewa sekarang.

insyaAllah puan. Semoga dipermudahkan segala urusan dan dimurahkan rezeki buat puan sekeluarga insyaAllah Amin🌹🥰

Bila fikir balik usia meningkat nie.. hadiah x penting sgt dah.. yg penting now ucapan dan ingatan dr org tersyg dan kwn2 rapat.

Handbag multifunctional..boleh guna utk form al dan keluar bersantai.Ada multicompartment utk senang nk ambil barang.

saya cuman mau tetap sehat ,, biar bayi dalam kandungan sy baik" saja dan dapat lahir di dunia ini

VIP Member

saya xnk hadiah untuk saya.. saya nak hadiah untuk anak2 supaya mereka hepi..anak2 hepi saya pun hepi 😊

tulah... tiap kli husband tanya nak hadiah apa or nk belikn pape ke apa sy jadi blur..duk nmpk brg anak je..brg sndiri xtau apa yg sy nk..sy nk mkn je la biasanya hahahaha

VIP Member

hadiah keredhaan dan sokongan ibu bapa dengan apa jua keputusan dalam hidup saya dan suami

handphone baru tp kalau boleh hadiah paling bermakna bilaaaa positif pregnant ☺️ ..

Semoga dipermudahkan segala urusan,sy dan baby lahir sihat & selamat... Rumah sendiri

nk kerjaya tetap.. spya dpt bantu suami, bg duit mak ayah bln2, bg kbhagiaan pd anak

nk sehat walafiat, bahagia di samping yg tersayg dan bercuti tenang kn fikiran...

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan