13 Balas

VIP Member

ehh..boleh je makan biskut sis..kalau xde pape allergic...makan je apa sahaja yg memberi nutrition yg banyak utk badan ..supaya cepat pulih sis.. nutrition tu penting utk repair badan kite .. buah,sayur,makanan dimasak sempurna, sup sup tu, nasi roti mee bihun...makan je .. asalkan takde allergic.. saya masa berpantang mak saya suruh makan semua yg nutrition cepat baik repair badan..hehehe..

Sy bersalin 2 hri sebelum hari raya, saya peminat kuih raya, tibe² sume mak nenek atok tak kasi makan, huhu nak nangis saya. Tp sy degil, saya seludup je makan dalam bilik sbb saya rasa kalau makan biskut raya saya jadi happy susu pun banyak saya makan je senyap² 🤣🤣🤣

kenapa tak boleh makan? awak ada alergik dgn apa2 brand biskut ke? if xde alergik boleh je makan apa2 jenis biskut. bukan setakat biskut orea je. cipmore, biskut tiger, biskut munchy dn etc

Boleh makan, awak. Kalau tak boleh makan pun sebab awak ada alergik on ingredients biskut Oreo. Awak ada alergik ke? Kalau takde, go ahead😁

Boleh saja biskut. melainkan elergik biskut pula atau jenis2 sayur sejuk setahu saya yg xboleh kita makan selama berpantang. 😀

Sye semua makan sis, pulut pun sye makan. Cuma pantang air ais je Baru tau pulak oreo tak boleh makan time pantang ni hm

Boleh makan Puan tapi oreo setiap hari tak healthy high in sugar.puan boleh pilih biscuit lain yg berkahsiat

bukan dlm pantang je, lelaki perempuan pun tak elok makan tu sbb high calories nti muk2

boleh ja sis. tp tinggi gula. selain tu,biskut oreo israhell punya.

betul sis. dia la tu😁😁

Sape cakap takleh tuuuu. Asalkan awak takde alregik boleh je makan sis

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan