23 Balas

pengalaman saya klu mcm ni insyaAllah ada... klu nk lebih yakin selalu check... macam saya sy try check 5 hri before period .. then keep check smpai terlepas period hari ke tujuh.. pastu terus gi check beta hcg .. sbb klu dr scan mmg xnmpak lagi sbb masih awal .. so saya terus proceed buat beta.. alhamdulillah time tu beta dah 300+ positif pregnant 😍 semoga dipermudahkan segala urusan sis ya.. jgn tinggal mkn folic asid

saya 3 Kali check Samar, tanda pregnant Ada, JD terus call kk buat temujanji, tawakal, smlm buka buku pink n scan sekali dah nampak baby 11 week, pregnant Kali ni alahan Dan byk baring berbeza dgn anak sy yg 2 org lagi, period sy regular, anak second pun check upt pun Samar MCM ni pastu pi klinik swasta check double line maybe sy ni tak pandai titiik atau upt sy beli Tu murah sgt kot, beli kat shopee je upt yg murah

sy mcm ni jgk dulu, check 3 hari sebelum date period..dh agk dh klau naik line samar tu InsyaAllah ada..lps tu sy ulang repeat 2 hari skli..sampai date period hari ke2..line dh start terang.. alhamdulillah skrg dh 3 bulan..sis cuba repeat test tiap2 pagi ke selang 2 hari ke.. 1st urine.. InsyaAllah ada tu

TapFluencer

Saya prnah dpt lagi samar dari yg sis punya lagi pastu ingat false positive or indent line so buat bodo je… selang 2 hari check balik sbab keputihan(tak prnah ade keputihan sblum ni) tau2 dah terang dah line positive..

tahniah dear repeat lg 1week gune dip n tell kotak hijau https://chat.whatsapp.com/FePISVxmiCVFZ3Y3DM03L0 Group ini ditubuhkan bertujuan untuk memberi semangat dan berkongsi cerita tentang baby & journey kehamilan 2023 💟

sis dah delay period brp hri? sama mcm sy.. smggu sblum priod dah detect line samar..lepas dah delay pun still samar.. kalau prgnant spatutnya line makin pekat.. ni kekal samar.. risau chemical prgnacy jaa :'(

pregnant ke skrang akak? sbb sya pon mcm tu juga skrang

aah prnh je. sbb trllu awl check. 9hri sblm period tu dh start check sbb ade simptom2 kan. mula2 2 line kabur . 1 hri n 2 hri lwt period bru test balik lpstu guna clearblue. alhamdulillah pregnant 2-3w.

maff saya nk tnya... Kalau cek upt air kencing awl pagi positif nmpk double line pas tu cek waktu petang jadi 1 line... means pregnt atau tidak ea?

mula² sy check guna upt pn mcm samar². sy beli clear blue mmg jelas nampak. smlm check klinik alhamdulillah mmg pregnant. sy pun 1st baby juga 🤗

ni first upt sy 4 ari sblm due period...monitor je upt tiap ari tuk tgok line makin terang...skng dh 9 minggu ....alhamdulillah

2 mngu lepas lewat line pekat...

Soalan popular

Artikel Berkaitan