6 Balas

Insyaallah... Akan ada rezeki yg lebih baik lepas ni. Saya pun 2 kali miscarriage tahun lepas. First, awal tahun, waktu 10weeks kena buat d&c, second hujung tahun tak kena d&c, janin turun sendiri waktu 9weeks. 😢 Allah akan bagi pada waktu yg tepat. Rezeki pregnant lepas gugur pun insyaallah cepat. Sis jangan risau ya, sis banyakkan berehat. Pantang dengan tenang. *hugs* ❤️❤️❤️

InsyaAllah amin, semoga ad rezeki lain🥹🤲🏼

insyaAllah ada rezeki untuk sis akan datang. Saya keguguran baby 1st kandungan January 2022 . Allah berikan saya selepas tu mengandung lg sekali on April 2022 . Apa pun selamat berpantang & keep ambil Acid Folic ye sis . Alhamdulillah saya selamat bersalin kandungan ke 2 Dec 2022 . Now preggy anak kedua kandungan ke 3 . InsyaAllah delivery March 2024 . Kehilangan memang sakit . Sis kena redha & lepaskan.

InsyaAllah amin, 🥹masyaAllah semoga saya pun diberi kekuatan dan rezeki mcm awak , tahniah semoga dipermudah urusan bersalin anak kedua tu🤍

Awak jarakkan preg ya. Nanti jd mcm sy 2x gugur sbb tak gap 😭 masih menanti utk yang ketiga ❤️ insyaallah ada rezeki kita nanti. Aminn yra

2 bulan tk gap, preg kali kedua jatuh masa 8w , bulan 7 haritu .. gugur first bulan 3 preg balik bulan 5 :’)

Insya-Allah, Allah ganti nanti....bersangka baik dgn Allah n keep positive ya!....Semoga yg baik baik saja untuk awk.

Terima kasih awak🥹🥹

stay positive and stay strong ya sis.. ada rezeki lain Allah dah rancang untuk sis dengan suami

InsyAllah, betul Allah sebaik2 perancang, terima kasih for the kind words🥺

Saya ada pengalaman 3x keguguran. Awal² memang sedih tapi percaya pada perancangan Allah.

Hmm kuatnya awak, betul hari demi hari insyaAllah kita dh boleh redha n terima

Soalan popular