18 Balas

VIP Member

Anak saya, 3 kali scan di kk, doktor kata 'macam' baby lelaki. Bila orang ramai tanya jantina baby, kita cakap apa yang doktor bagitau. Tapi ramai orang cakap baby saya baby girl. Sebab tak pasti. Doktor cuma cakap macam. Saya pun beli baju pink, bunga2, unicorn sebab ikut kata orang ramai. Last2 lahir boy. Dekat kk, scan di mmg macam tak berapa jelas. Kalau nak kepastian dan jelas better buat scan di klinik swasta. Macam saya sebelum ni scan di kk saja

Hari tu aku scan masa kandungan baru 7 bln scan doktor ckp lelaki sekali scan masa kandungan 8 bln doktor ckp kemungkinan besar perempuan😂😂😂Jadi lagi baik tgu dan lihat lps bersalin😅😅

Berserah aje. Saya scan boboy. Tapi kalau Allah kata pompuan, pompuan lah. Tapi nanti terpiat piat haa nak cri nama anak pompuan 😆🤣 sebab dh pikir nama anak laki je kahkahkah

Masa saya mengandung anak sulung pun sama doc ckp baby boy alhamdulillah MMG betul keluar baby boy anak kedua pun sama doc ckp baby girl keluar pun baby girl

Saya dlu pegnant anak 1st,,p scan dokter ckp laki..xde skali pn kata pmpuan...hari lahir keluar nyer pompuan...apa pn saya bersyukur anak sihat smua..

Kwn sy scan mula doc kata boy, dh akhir2 scan lagi doc kata girl pulak.. hahaha tgu hari je ni nk bersalin, xsabar nk tahu jantina ap..

Percaya pada ketentuan Allah. Kalau saya, lelaki atau perempuan x kisah. Asal kan anak saya membesar dgn sihat dan sempurna

VIP Member

Saye scan 6bulan dia kata tak nampak bebird hm sendu tringin nk anak lelaki tapi takpela anak apa pn yang pntg sihat

Mcm sy scan 5 bulan dh nmpk boy. Scan lgi 7 bln kt pakar pn dia kata boy. Sbb mmg jelas nmpk.

VIP Member

Mase sye scan mmg terang² nampak dia tunjok bird dia.. hahaha.. kuo pon mmg boy..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan