22 Balas

Normal je kalau ank 1st,mmg perut xnmpak sgt lg2 kalau badan kecik..akak ni dlu mase ank 1st preggy 30w pon xnmpak..berat mase ckup 40w pon baru 51kg..xyah risau ye dikk..anak sihat je tu..

saya dah 8 bulan tapi perut mcm 5 bulan hehehe biase ikut pada saiz ibu klo ibu agk berisi perut memang agk tak nampak...semoga baby dan sis sehat☺️

aaaa saya 15 minggu still berharap perut x membesar 🙈. 1st pregnancy saya masa 8 bulan baru nmpk pregnant. I like sbb boleh active lagi buat keje.

Normal . Saya dah masuk 5 bulan . Pun still kecik . Doc cakap baby sihat semua OK . Tak kisah besar ke kecil . Janji baby sihat ☺️☺️

Normal. Sy dah nak msuk 8 bln tpi perut kicik mcm baru 6 bln. Org lain pn xpercaya dah nak bersalin. Tpi scan doktor kata baby besar.

VIP Member

normal sis . saya dulu pun sama jugak perut tak nampak . sampailah skrg tgah tunggu hari pun perut mcm baru 6bulan besar nya

saya pun dah 14 minggu sis..Tapi perut masih kecik ..Ada orang tegur tak nampak macam mengandung pun😅..Anak kedua skrg ni

Sangat normal .. aku waktu hamil perut sangat kecil sampai aku beranak .. baby lahir dengan berat yang normal jga dan sehat

Sy anak sulung 14 minggu prut x nampak mcm org mengandung pun. Sampai lah anak nk kuar 34 weeks 2 day nampak prut skit je

normal ,, saya dh 22week pun perut masih xnmpk .. janji baby dlm kandungan sihat dn membesar dgn elok ..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan