4 Balas

Saya pun mcm tu jgk bleeding on off since 5 weeks now dh 7 week..first bleeding doc ckp TRO Missed Miscarriage dlm masa 2 minggu menunggu nak scan tu adalah spotting sikit2 kerap…Tepat 2 minggu tiba2 bleeding lagi pg PAC scan tvs sbb scan atas x nampak sangat doc ckp dh ada heartbeat baby..status tkr jd Treated Miscarriage…Lepastu adalah spotting sikit tp xdelaha kerap hilang dan pergi…Takde sakit apa2 sepanjang spotting cuma alahan yg teruk 24 jam yee…penat fikir nak mkn apa masak x boleh tgok mknan pun x lalu…Harap2 semua ok je nak tgu lagi 2 minggu bru bukak buku pink huhu takut rasanya sbb ni second pregnancy..anak 1st czer baru 1 tahun 4 bln…saya ambik perancang tp lekat jgk 😭

sama kita sis czer anak first. tp sy 4tahun dah. yg skrg preg anak ke2, cuma skrg ada darah sikit2 dari 4week lg.. smpai la skrg 9 week. ada je darah tp sikit2 lah. bila pegi scan ok je xda masalah.. risau juga kdg2 bila kluar darah tu mcm2 dah tfikir .

sy pun mcm tu. semalam start keluar lendir darah sikit, lepastu sy try lap tisu ada keluar darah tp xbyk.. sy pergi klinik swasta, katanya kandungan janin sy kecik br 4weeks, sdgkan kiraan dr tarikh last period sy tu dah 7weeks. tapi harini darah dah berhenti, pi klinik keraj doc suruh sy refer pakar.. janin ada kecik lg.. tak tahu lh mcm mana.. harap Allah permudahkan segala urusan saya..

sama saya pon lalui bende yg sama skrg ..ikutkan 7week tp doc kata 4week..n nampak kantung je..now ada darah sikit2 keluar .. bau macam darah period dah 3 hari ..xtau nak tnggu lagi 2 minggu atau nak g hospital terus

I pun tgh mcm tu 😭 Tetiba plak ada mcm gumpalan darah tpi kecik jee .. sikit2.. tpi darah merah tu ada .. i pun xtau nk buat apa ni .. harap2 ada keajaiban jugakk n tgh tggu heartbeat jugak .. i baru 7w.. semoga kita smua xde apa2 and baby okayy 🥹

sama kita sis. dari 4week smpai 9week skrg ni ada je darah sikit2 tp xde darah ketul2. dah scan doc ckp xde masalah.

I doakan the best for you yea. Currently waiting for my second appointment too with Dr after episode bleeding without any cramping/stomach pain. Cuma i irregular period, so not sure dah berapa minggu. Good luck Mommy ♥️

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan