āœ•

17 Balas

samaa saya pon bunting pelamin, kahwin bulan 9, pregnant bulan yg sama. tapi saya buat jugak aktiviti lasak sebab tak tahan tgok. pegi legoland main semua permainan dia. yang waterpark tuu hbis yg tinggi2 semua saya lenjen je šŸ˜‚. jgn ikut contoh tak baik macam saya. sebab lepas balik kaki bengkak teruk. now dah 22 minggu, tak berani dahh. masa saya pegi tu 16 minggu. saya bersalin pon awal bulan 6 šŸ˜†

Hehhe berani nya sis. Hehe kena tunggu hujung tahun la baru boleh have fun balik šŸ˜‚

mcm saya la sis.. lepas raya da plan ngan family mentua nak pergi gambang.. da berangan ni nak main slide sume yg ada.. sekali c kecik yg d nanti2 kan hadir di dalam rahim mami.. 11w pergi jgk la sbb tiket sume da beli siap2.. mampu tgk je dorg main gelongsor šŸ˜‚šŸ˜‚.. skrg da 22w ujung bulan 2 pergi cameron highland lak sbb mmg da booking sume sebelum mengandung pergi dgn family mentua jgk...

Hehe geram je tgk org have fun naik gelongsor bagai kan?

VIP Member

Alhamdulillah, tahniah sis šŸ‘šŸ»šŸ‘šŸ». Samalah kita. Kahwin December 2018, January 2019 dah pregnant.. Bersalin September 2019. Sambut 1st wedding anniversary on December 2019, anak dah umur 3 bulan šŸŽ‰šŸŽŠšŸ‘¶šŸ»šŸ’•

Samalh sy pn bunting pelamin jgk.. Nikah bln 10/2018 xsmpt honeymoon n xsmpt jgk naik pelamin sblh hubby...time tu tgh morning sickness yg teruk.. Bln 8/2019 lahirlh zuriat yg dnanti2kan bby boy.. Skrg umr dh 5bln 17hari..

Tq awk.. Sy doakn awk n bby sihat.. Smg dpermudahkan proses bersalin nnt..

Sy nikah 5/8/2016...next month x period dah...cek2 pregnant...then bersalin 8/5/2017...pandai baby keluar terbalik dgn tarikh nikah parents dia...now tgh plan 2nd baby...si kakak pn da 2y8m dah...alhamdulillah

Alhamdulillah..sy pn nikah hujung bln 7 thun lpas,blan 10 baby dh sebulan dlm perut hehehe..insya allah,1st anivesary dpt sambut skali ngn baby..

Alhamdulillah sis.. Saya ttc dah setahun masih belum dikurniakan malaikat kecil dalam rahim saya.. Doakan saya ya sis.. šŸ˜Š

Insha allah ada rezeki nnt sis šŸ˜Š

Alhamdulillah sis rezeki awall hehe. Bole tak sy tanya. Kalau siapa perasaann soalan sy. Adakah upt sy positive mcm ni ye?

Aminnn thanks sis

Mcm sy. Nikah 08.11.17 skli buln 12 tu ade isi daa. Syukur skg dah nak tngu anak kdua kluar

saya nikah 13/12/19 skrg dh 9w...org kata rzki awl šŸ˜˜

Soalan popular

Artikel Berkaitan