22 Balas

sama keadaan kta 2 sis..cma saya pljar akhir diploma..msih blm bg tahu parents,takut btul2 mau bgtau sbb parents saya serta kelurga besar saya kompom akan kecewa dengan saya....saya takut mau bagitau tp akan bagitau bila smpai masa hmm

iya ni sis..tp sa ada bgtau ka yg ni cucu prtma?haha lupa pla ni sa..kndungan sa msuk 6 bulan sda...sogit pihak llki y hntar tp ksian nehh sa tinguk laki sa y tda sda kja gara2 pkpb tuari smua kana tunda kerja last2 kana c berenti..ksian btul

bagi pendapat saya sis jaga je..jagan peduli orang nak kate ape..penat nanti benti lah orang bercakap..tapi sis kene bagi tahu family sebab ape2 jd time sis nak bersalin pihat hospital akan cari family sis

VIP Member

Sis.. banyakkan berdoa agar family dapat terima dengan baik.. Jangan risau better terus terang dengan family.. ada mungkin juga dorg tak marah.. Mudahan urusan sis dipermudahkan dan jaga baby sis ❤️ Kuatkan semangat sis.

kalau sis mau jaga baby tu, bagus sis bagitau hal sebenarnya dengan parents sis. At least, sis tahu respond mereka macam mana. Buat masa ini, family member adalah saudara yang boleh tolong sis.

Tapi klau aln ni memang kena ibu bapa kita yg kena jamin kita kluar dri hospital.. Mcm sy dlu mak sy yg jumpa pegawai hospital tnda tangan apa semua..baru boleh kluar hospital..

VIP Member

jaga lah anak tu . yakin lah Allah sebaik2 penolong . ank tu juga rezeki dan pembwa rezki. smoga dgn kehadirannya menjdikan awk insan yg lebih baik

cuba bgthu fmly..bincang baik2..mna thu mereka sudi mnerima..lgpun awk da nk master..ada ms dpn yg baik utk dri sndri n anknya

Kalau awak syg . Awak jaga lah . Mungkin yang bakal lahir nanti memberi rezeki untuk awak . Amanah Allah untuk awak ❤️

semoga dipermudahkn urusan mu wahai kaum hawa......

semoga dpermudahkan segala urusan sis 😣

Soalan popular

Artikel Berkaitan