15 Balas

kawan saya bagi tahu kalau samar samar mungkin baru lagi .. tapi lagi baik check 2 minggu selepas tarikh period .. kalau still tak period ..

cuba check pakai digital punya

makin terang dah line T..positif tu..nanti beli upt dip n tell dekat watson..yg tu blh detect cepat..test pagi2 tau..bangun dari tido tu

Semoga ada rezeki saya dn suami 🤲🏼

+ve tu sis saya pun mula2 samar juga tpi try 4 kli dia naik dua line je skrng try tdi pgi alhamdulillah mkin pekat je line dia

Saya rasa mual sis sama saya tiba2 demam lpas tu try buat upt naik 2 line tpi samar

sama macam saya awai2 kabur saya check hari2 hehe makin lama makin terang alhamdulillah skrg dah 19 week pregnt

macam sy juga tu. mula2 x terang mcm tu. tp skg alhamdulilah. da 7 minggu. nti cek after 2 week. sbb masi awal tu

Alhamdulillah tahniah untuk sis . Amin amin semoga rezeki saya🤲🏼

InsyaAllah sis pregnant..nampak dh tu line samar2..take care..lg 2 ke 3 hari pekat la tu line nye..

yg kat bawa tu masih baru lagi nnty cuba lgi 2.3 hari gitu InshaAllah terang dah tu..hehe

dah nampk 2 line tu.. confirm. sy pon samar gak dulu. sebab xsabar nk check 😄.

sy mula2 mcm ni jgk sis.lepas sminggu mkin agak terang skit

Alhamdulillah . Semoga rezeki saya dan suami . Dan congrats untuk akak semoga dipermudahkan segala urusan🥰

Belum preggy.Tak nampak double line.Usaha lagi.

Soalan popular

Artikel Berkaitan