8 Balas

VIP Member

Dh byak weeks dah tu..boleh bedal sblm due ea..Sy 33w dlu dah bedal smua tu ckup2..asal g mcd je, org tu tya nak air ap sbb tgk sy preggy, sy mntak coke..Asben kat tepi bg jelingan padu😂😂 skrg da 36w4d pon msih mnum lagi air bergas..Sbb lpas brsalin mmg kne pantang btul2😁

Taw xpe..Bedal je sis..😁

Sy asyik craving air jagung susu dan milky tea. Tp milky tea tu biasa x habis minum pun. Tba2 rasa bersalah sbb air tu manis kan. Walaupun dah request less sugar. So tolak kat husband 😅

Hihihi..kalau manis sangat tak berani juga .sedap tu yelaaa..tapi takpalah kikiii😂😋

Sy dlm labour room sis, craving nk mkn nasi ayam msa ank 1st.. Nsb nurse bg izin pi kluar mkn sbb msa tu bru 5cm,, Ngam² pla msa tu suami beli kn nasi ayam..

Hahaha.. Hosp kota tinggi sis,, msa tu pn x sakit lg, tu yg misi bg mkn dulu.. 😂

Saya 34w. Due 20/10,tiba2 terbayang pulak kat jeruk tu 😅 sedap tuu

Kan..sedap jeruk tu haha😋😂

Air gas tu tambahla air sikit...manis tu sis...

Okey sis..tq😋😊😊😊

Wah due kita sama lah 23/10. Goodluck 🥰🤗

Good luck too 😘💪🏻💪🏻

Jgn mkn lbih.. mkn sikit2 dh cukup..

Hehe..okey sis..tq😊😊😊

VIP Member

Saya 33w jugak due 26/10. Teringin nak mnum air coke 😂 dari dulu lagi nak mnum tp tak minum2.

Hahah. Sblm2 ni saya taktahu sy pregnant. So ada la beli mcd pastu kan ada air coke. Huihh kemain sedut sampai habis. Bila pkir skrg nk mnum, tak jd sbb serba salah mnum yg sblm ni punya 😂😂

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan