craving diakhir2 due...

Saya due 33w+ due 23/10 ..sapa due sama Ngan saya???...saya craving nak minum air gas perisa strawberi dan jeruk mangga yg dijual di kedai runcit tu...yg dah dipacking dalam plastik tu..jeruk yg warna kuning tu.. sedapnya...boleh ke kalau nak makan lebih sikit dari biasa..hehe?

8 Balas
Tulis jawapan
VIP Member

Dh byak weeks dah tu..boleh bedal sblm due ea..Sy 33w dlu dah bedal smua tu ckup2..asal g mcd je, org tu tya nak air ap sbb tgk sy preggy, sy mntak coke..Asben kat tepi bg jelingan padu๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚ skrg da 36w4d pon msih mnum lagi air bergas..Sbb lpas brsalin mmg kne pantang btul2๐Ÿ˜

5y ago

Taw xpe..Bedal je sis..๐Ÿ˜

Sy asyik craving air jagung susu dan milky tea. Tp milky tea tu biasa x habis minum pun. Tba2 rasa bersalah sbb air tu manis kan. Walaupun dah request less sugar. So tolak kat husband ๐Ÿ˜…

5y ago

Hihihi..kalau manis sangat tak berani juga .sedap tu yelaaa..tapi takpalah kikiii๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‹

Sy dlm labour room sis, craving nk mkn nasi ayam msa ank 1st.. Nsb nurse bg izin pi kluar mkn sbb msa tu bru 5cm,, Ngamยฒ pla msa tu suami beli kn nasi ayam..

5y ago

Hahaha.. Hosp kota tinggi sis,, msa tu pn x sakit lg, tu yg misi bg mkn dulu.. ๐Ÿ˜‚

Saya 34w. Due 20/10,tiba2 terbayang pulak kat jeruk tu ๐Ÿ˜… sedap tuu

5y ago

Kan..sedap jeruk tu haha๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜‚

Air gas tu tambahla air sikit...manis tu sis...

5y ago

Okey sis..tq๐Ÿ˜‹๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š

Wah due kita sama lah 23/10. Goodluck ๐Ÿฅฐ๐Ÿค—

5y ago

Good luck too ๐Ÿ˜˜๐Ÿ’ช๐Ÿป๐Ÿ’ช๐Ÿป

Jgn mkn lbih.. mkn sikit2 dh cukup..

5y ago

Hehe..okey sis..tq๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š๐Ÿ˜Š

VIP Member

Saya 33w jugak due 26/10. Teringin nak mnum air coke ๐Ÿ˜‚ dari dulu lagi nak mnum tp tak minum2.

5y ago

Hahah. Sblm2 ni saya taktahu sy pregnant. So ada la beli mcd pastu kan ada air coke. Huihh kemain sedut sampai habis. Bila pkir skrg nk mnum, tak jd sbb serba salah mnum yg sblm ni punya ๐Ÿ˜‚๐Ÿ˜‚