16 Balas

siapa pernah alami dpat 2x tarik tamujanji vaksin?1 st vaksin sy dh cucuk skrg tinggal tunggu dos2 pula..sekali cek kt my sejahtera dpt janji tamu untuk dos 1 pula..nak buat mcm mana tuh ye..lg sy dh dpt tarik tamujanji untuk dos2 tuh nanti usia kandungan sy dh 36week..masih boleh tk ambil vaksin tuh?

ya ke..tq awak..

Kalau dh update kt MySejahtera yang kita pregnant Then dpt date vaccine tu time preg weeks 13 weeks 5 hari Takpe ke ya ? Ke pergi je tempat PPV Pastu gtau yg tak ngam brp hari Lg 14 weeks ? Lama ke ya nak dpt date baru ? Ada yang tahu tak

tak silap saya dalam 2-3 minggu mcmtu tapi ada yang cepat je dpt tarikh baru. try je update selalu nanti hehe

sy 12weeks dpt tarikh 28.7 ni tp sy da cancel..nti dia reschedule balik..dlm tempoh 30 hari atau bila ad kekosongan..sy xberani confirm temujnji tu sbb nurse kata 14weeks baru bole amik vksin

Saya haritu pun camtu juga. Pastu nurse kk advice utk pegi je ppv pada hari appointment vaksin tu & minta utk cancel. Alasan sebab kandungan bawah 14weeks.

sy 13weeks 1 hari dah vaksin dos 1.

awak pergi je bila sampai hari dia,tapi maklum pada petugas d PPV..selalu 9 minggu diorg x bg vaksin..vaksin untuk 14 minggu ke atas

Sy pergi ppv maklum yg sy pregnant 10w, doc di ppv tak bagi ambil. Dia suruh reschedule. Seeloknya tggu 14w baru ambil

vaksin dibenarkan ambik dari usia 14w.So bolee cancel n bagitahu sebab cancel.Nanti kkm akan bagi tarikh laen balek.

sy dapat 1st dose vaksin...masa pregnant 32 week....2nd dose...35 week...tu pun terpaksa delay...sbb +ve covid....

macam mana awak tahu dpt pfizer ? saya pun bru dpt appoinment/mesej tp takde tulis plak pfizer ke apa ..26weeks

Nanti dekat ppv baru tahu akan dpt baksin apa.

Tak boleh lagi. At least 14 weeks ke atas.Doktor pn ckap. Dkat mysejahtera awak update kan pregnant..?

haah dah update

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan