24 Balas

Tak payah dengar cakap orang sis 😉😉chill2 je... Ada confession lain pulak dia stress orang asyik cakap perut dia kecik walaupun dah 5 bulan, siap nenek belah suami dia tuduh yang dia tak mengandung.. macam2 perangai orang kan.. so jangan di layan kan sangat.. perut besar ke kecik ke janji anak dalam perut kita ni sihat 😊😊

Xyah sedih..sama cm saya bdn besar..perot pon besar,tebal...org x bleh nk ckp ape...saya 18 mggu 4 ari...ok la...janji awk dgn baby sht...pdulikn ape org nk ckp..bkn dorg yg beli beras utk kita mkn..suami kita..suami kte pon xde cmplen ape2...janji kte bleh bg zuriat,kturunan kt die sudah...

Samala mcm saya.. Awal mengandung org ckp besarnya perut.. Saya buncit sikit mmg sebelum mengandung ke4 ni.. Lama2 masuk 4,5 bulan org cakap plak kecil, xnampak baby bump.. Abaikan ja sis.. Yg penting kita & baby sihat..

Abaikan je sy ni dh 7 bulan pegi memana semua kata kecik kecik kecik bandingkn diri dorg dgn sy...pelik jugk dorg tu dh ramai anaknya normal la perot bsr sy ni anak pertama lg pon lain badan lain la pembawakan 😅

Besar jugak tu 3.5kg...alhamdulillah as long baby okay kan😂kalau sy ni nmpk je perotnya cuma xdela bsr cm org lain + xsuka pakai baju mgndung sbb rasa cm melekat semacam je sbb tula kot org kata mcm2😅siap tanya ada ke x ni baby adoi penat nk layan🤦🏻‍♀️

No need to be sad, you should be proud sbb you tengah kandung baby you sis! Manusia, biasalah pandai mengata itu ini. Just ignore and forgive them ok☺️ tak salah pun perut besar, dah namanya pun pregnant☺️

Sy pon prut bsr bru 14 weeks😂 tp suka je sbb nampak kan.. xpela bsr pon sis aslkn bby sht ibu sht .. bia la org nk kata . Ckp je xpe bsr mna pon sy oke jer nk bawak hri2 🤭🤭🤭🤭

maaf nk trgelak..sbb first time baca post sedih perut besar,.salunya post sedih perut x nampak😅😅.. dun worry sis, asal bby sihat,lgpun sis berisi sikit kan..abaikan je mulut org.

Biasa la manusia mana pernah puas hati dgn org lain 🤭🤭 perut kecik salah, perut besar pun salah 🤦 Selagi baby sihat its okey je..

Sy suke perut besar.bru rase pregy lama sikit hehe sbb sy dulu 9 bulan bru nmpk perut sbb jenis keturunan perut kecik

Usah sedih2 sis. Don't be stressed. Chill je. Sbb sis kandung zuriat sendiri bukannya zuriat mereka. Peace

Soalan popular

Artikel Berkaitan