29 Balas

hi mumy, setiap kali masuk minggu baru mesti rasa excited and nervous kan ? due saya kalau ikut buku pink 21/12 tp kalau ikut apps ni 19/12 pelik kenapa lain2😅 tapi tk kesah la harap2 baby kluar 37w keatas lah . smoga urusan mumy dipermudahkan yaa..🥰

sama😂 dlm app 20/12, dlm buku pink 22/12, first scan 18/12🤣 janji lahir bulan 12

Sy 31w++ gak.. Due date asyik brubah je. Mula scan 19/12, 2nd scan 20/12, last ni scan jd 22/12. Hrp sgt baby kua awal bila dh tempoh matang sbb x sbr dh nk jumpa baby. Ank first lg tu. Moga dpermudahkan urusan kta

Sama laa. 23/12. Tapi kena serah diri 38weeks nnti sbb gdm on insulin . First baby jugakk. Semoga dipermudahkan urusan kita semuaa utk bsalin 🤲🏻

Semoga dipermudahkan urusan kitaa nnti. Aamiin ❤️🤲🏻

saya due 16/12 , sekarang dah 32w baby second 😊 semoga kita bakal ibu2 yang due bulan 12 semoga dipermudahkan urusan bersalin 🤲 amin

dlm apps cpt skit kan ..sayaa 30 minggu due buku pink 4hb1 tapi rse bby nk kuar bulan 12 hehee smoga diprmudahkan

sy due 24/12, ank first...Bby bru 31 mnggu 2hari..kdang2 ad rse skit kt bwah perut ngn pnggng..sy gdm on diet

VIP Member

Hi sis, saya 32w1d.. due 18/12.. tak sabar dah rasanya nak jumpa baby.. hehehe first baby jugak

Edd mommy sama dengan tarikh birthday sy. Moga urusan mommy dimudahkan, baby & mommy sihat ☺️

Sama lah sis. semoga segala urusan dipermudahkan ye. saya due 23/12 juga. hari ni 32weeks dah.

hai.. saya due date 13/12 🥰. tak sabar kan tunggu baby keluarr. geram tgk barang2 baby

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan