6 Balas

VIP Member

Kalau angin dia x da rasa tendang2 .. kalau baby , tendangan tu ada yg slow ada yg mmg terasa sgt terus tau tu tendangan baby .. kdng ada yg merasa ombak2 je .. ikut org gak ada yg awal dah merasa dah .. sya dah masok g6 ,19w dah rasa baby gerak .. arini(6/10) masok 21w mmg terasa tendangan dia smpai terpaksa berdiri 😂

Baby laa tu .. nanti lama2 makin terasa pergerakkan dia .. rajin2 berckp dgn dia 😄

TapFluencer

kadang² confuse angin dengan baby tendang. 🤣 saya start rasa masa 18w. tengah buat kerja then rasa bergerak². ingatkan biasa je, tapi bila saya fokus betul² terus macam 'ehh baby tendang laaa.' 🤣🤭

Aamiin 🤲🤲🤲

Sya bru 19 week 5 hri tak rasa apa apa pergerakan lgi okay ka? Sya kdg2 rasa cramp perut je tapi tak kerap . Bila sya perhati perut tdk yg brgerak pun . Ka masih awal utk rasa pergerakkn

saya pun kerap perati perut dan pegang perut sebab excited nak rasa gerak baby 🤭🤭 maklum la kita 1st mom kan

Dapat beza sis. Angin xmacam baby gerak. Baby gerak rasa bubble2 17w. Ni 21w mmg dah berombak, ayahnya pon dah rasa hehe

TapFluencer

Possibly, klu esok pun rasa tempat yg sama & wktu yg sama.

Klu rasa tempat sama tu InshaAllah tu gerak bby

baby lh tu sis Klau tendang² dah tu..hehe

ye sis 🥰🥰

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan