16 Balas

sya pakai dari mula mngdung smpai lh skrg usia kandungn 39w4d..sya pakai bukn ini,sy pakai losyen Yg berjwnama Booster White lotion,bukn stakt tuk memutih kn,tp,ia juga mengurangkan Strechmark..kbtulan sya pun menjualnya juga sbb sya agentnya..🥰nak lotion bwL wtsap sja sya Ya..0128930070 🥰

Awk kena pakai since trimester 1 kalau tak nnt menyesal mcm sy anak first perut dh pecah nurse tgk. Sbb sy ambil lewa, seronok trimester 1 & 2 takda lgsg strechmark so sy tak pakai apa2.. Masuk je trimester ketiga ambik lah strech mark bertebaran.

Saya pakai since tahu pregnant. Alhamdulillah dah 30weeks takada tanda or gatal gatal. So far pakai brand ni jugak okey. Tapi dah hujung ni saja try mama’s choice.

Trimester 1 sy dah pakai.. Tapi melekit sikit brand ni.. Xnk la perut merekah2..nak atasi merekah makan masa juga.. Mencegah lebih baik..

Awak cuba sebamed! Saya guna sebamed and dia fast absorb and selesa. Picit sikit pun memadai dah 🥰

saya pakai brand ni.. pakai dari awal hingga akhir.. berkesan sgt.. langsung xda strechmark.. skrg bby dh 4bulan.. masih truskn pakai.. 😘

sy bru start pakai 3rd trim..patutnyer dr awl dh pakai..sekarang sm dah selambak..syahdunyer terasa..huhu..arap2 nyer pudar la sikit nanti

Awal lagi bagus. Saya pakai start tri 2. 4 bulan. Skrg 35 minggu. Perut masih cantik. Semoga dipermudahkan segala urusan kita. Aamin

Saya pakai yanh ni dari trimester... Skrg dah bersalin pun memang takde stretch mark langsung. Pakai awal2 untuk cegah.

Saya pakai dari mula tau mengandung. Hanya waktu malam. 38 minggu sekarang, tak ada stretch mark.

Sama macam gambar. Palmers cocoa butter. Boleh beli dari farmasi.

sy pakai allano amway tu.. from 20w.. 😆 alhamdulillah doc puji takde strch mark.. hehe..

sangattt.. now dah 35w baru naik merah2 sketttt je..

Soalan popular

Artikel Berkaitan