26 Balas

Normal, Sy pun 5week5days, kdg rasa sakit perut, Kdg rasa letih, Kdg rasa nafas tak ckup, Sbb baru lg, Normal mybe, Byk kan baca dkt google, And tanya doc. Sbb anak first kan. Kdg tak tau apa apa. Hehehe

Same la kita.. Sy ponn 1st time preggy n bru 5w5d... Smlmm de jmpe Dr,, de jgk ckpp sakit2 dkt bgian pinggang Dr ckpp tu normal sbb bru2 lgi yg pntingg xde kluar tnde2..

VIP Member

sakit perot shje xd kelua ape2 drh . In Shaa Allah ok . jaga dri jaga bdn . jgn pkse sgt klau letih sis . jgn angkt2 bert sis . smoge janin brkembg dgn sehat kt perot mommy ye . 😊

same same . 😊

VIP Member

Normal sis. Saya preggy ke 2 Pon, risau sangat ni😂😂.yang penting ibu n baby sihat n ceria.enjoy je Masa preggy ni.lepas bersalin nanti,mesti sis akan rindu kenangan preggy sis.

Tulah....mmg nk enjoy...x sbar nk tggu perot ni bsar....mudah2an bby sihat dan mmbesar dgn baik...aamiin😁

Sy pun rasa mcm tu jugak rasa sakit2 . . Orang ckp normal . . Sy dah 5 minggu 2 hari . , yg penting jgn angkt berat2 . . Byk kn rehat . , sbb baru lagi kn .

Saya masa first trimester Allah mna yg sakit perut sgt2 mcm gastric tu pedih setiap masa Alhamdulillah baby pon skrg dh nk msuk 2 y/o

saya 5w6d, saya pun first time. masih bingung lagi. makan apa boleh, makan apa tak boleh. diet mcm mana yang bagus utk baby. macam2 lah.

Sme lah dgn sy.....hahha.....

Sama.. Saya pun mcm tu jugak. Mula2 risau mcm2 pikir,tapi bila tanya my mum, dia ckp normal. Skrang saya dh 6week. 😍

Sm la sis..sy 5w5d, baby first jgk..risau jgk jd apa2..jg diri, berdoa n selalu berzikir bc quran..

In sya Allah sis...tiap2 hri bce.....utk baby n utk dri snri...semoga d permudahkn utk kite ye😁aamiin

normal .. sy slalu krem perot, demam on off, sakit mcm2 , mabuk2 tp lepas 12w bru oke sikit😄

Aah btul....perot tiap hri akn sakit....ble tnye kwan ade yg x de pn sakit perot😁semoga d permudahkn utk kite sis aamiin..😁

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan