1 Balas

TapFluencer

https://community.theasianparent.com/booth/1695998?d=android&ct=b&share=true Link di atas ada dlm profile saya mengenai buku2 yg saya beli dan baca. Setakat ni saya join webinar free yg dibuat oleh hospital, Majalah Pa&Ma, dan bulan 4 ni saya join kelas antenatal (bersemuka) di hospital kerajaan. InsyaAllah Saya ambil kelas tak dikenakan bayaran. 😊 Saya sebelum nikah dah mengikuti FB page pasal parenting. Kat situ kita membaca dan sebagai persedian menjadi ibu. 😊

Sama2. Sy join FB PAGE yg open tu follow je. Sbb saya tak install FB di hp, jadi apa yg saya ingat je lah saya follow apa: Parent Connect DrShukri Abdullah Majalah Asuh tak ingat dah apa lagi. website Pa&Ma, saya join kelas online pasal ibu hamil. godek2 je website nya. FB Hospital Tuanku Ja'afar, saya join kelas self care. kelas antenatal, saya tak join online. Hari tu saya search kelas antenatal di area saya, ada panel penceramah share baru bagi talk untuk kelas antenatal di hospital kerajaan berhampiran saya. Saya terus call hospital tu untuk booking slot kelas.

Soalan popular

Artikel Berkaitan