Jantina dh boleh tahu bila ye

Salam hi . Saya sekarang mengandung dh 21 minggu . Nak tnye .. dah boleh tahu jantina ke ? Hihi . Nak pegi scan tapi risau tak nampak lagi time ni . Saya dan suami excited sngat nak tahu jantina ape .. #pleasehelp

Jantina dh boleh tahu bila yeGIF
6 Balas
Tulis jawapan

dah bleh scan tp tu lahhh ๐Ÿ˜‚ kalau bby nak tnjuk dia tnjuk..kalau taknak jadi mcm sy lahhh ..start 18w dh buat scan utk gender.. bukan skli pegi scan ๐Ÿ˜‚ bazir je ..last2 32w scan kat kk sbb dh msuk 8bulan bru bby nak tnjuk .. ingat girl sbb malu sngat2 .asyik kepit jer slama ni...dh la perut ni bulat mcm bby girl hhaa rupa rupanyaaa bukan girlll tapi boy ๐Ÿคญ๐Ÿคญ bby suka sngat buat surprise ..scan msuk 32w bru bby haaa bahhhh katanyaaa dia tunjuk..tunjuk kjap je..dktr nak amik gmbr scan bleh pulak dia nak tak nak tnjuk smpai gmbr tak jelas dia buat ๐Ÿ˜‚ tak amik gmbr scan bleh pulak jelas

Baca lagi
VIP Member

Boleh scan dah sis, tp ikot pada baby nk tunjuk ke tak ๐Ÿ˜‚ saya 2x scan swasta nampak girl, last week scan dkt hospital doc kata nmpk mcm boy ๐Ÿซ 

VIP Member

dah boleh check gender dah tu. saya check pun masa 18w.. kebetulan pulak baby tunjuk masa dating check up.

dah boleh cek.. cun sgt dah tu 20 mmggu

buat 3d 5d ape sis .. ehehe boleh sgt

boleh buat gender scan dh tu