39 weeks šŸ˜­

salam mummy2 , i tgh preg ank pertama n esk genap 39w and 15hb kenaa serah diri if tiada lgi tanda tanda due 16hb , selasa lps pegi hospitl sbb pinggang n tulang blakang rse mencengkam sngtt dri pkl 5 ptg n pkl 8mlm i terus gerak hospitl sbb sakit . then dokte seluk nak cek bukaan bru 1cm dan cek jantung baby semua normal dia kasii balikk dlu if tiada tndaa or contraction kena serah diri pada tarikh yg d tetap kan ( hkl ), berat baby ( 3.4kg )#firstbaby #bantusharing

6 Balas
Tulis jawapan

Sama dgn saya juga sis .. due 16/9 tapi skrng langsong xde tanda2 nak bersalin surat dri klinik dah buat kalau still xde tanda2 15/9 kene serah diri .. moga kite semua dipermudahkan urusan bersalin aamin

2y ago

Sbb doc risau kalau baby dalam kandungan tu makan najis sendiri atau main tali pusat nye jadi itu doc sruh pegi serah diri even tak de tanda or x sakit ..

sama due kita 16.9.saya pun belum ada tanda lgi ni mou melahirkan.semoga d permudahkan proses bersalin kita nanti.

2y ago

smogaa urusan kita d permudah kan , letihh da menunggu tandaā€ turun šŸ˜­

same due kite 15.9 klo x bersalin kne serah diri . harap semua dipermudahkan bersalin nanti .

2y ago

itu lahh kena la berserah diri haha, hariā€ pujukk baby n bersenam tpi apa kan dayaa dia syok bermain dlm perut lgi šŸ˜…

saya 39weeks 5day pun xde tanda lagi.

2y ago

allah smoga d permudahkan urusan sis ā¤ļø, nnti mesti akan kena serah diri kan lgi 2 hri je due date tuu

VIP Member

moga dipermudahkan sis

SamašŸ˜–