7 Balas

sy penah spotting jgk mse sblum tarikh period,first ingt period ..gigih la pakai pantis dlu kan...bila tang hri esok pelik la..knpa tkda sengugut,lpstu spoting kejap ad kejap tkda..sbb tk penah pun mcm tu.tiba2 bdn rse mcm lesu je..blik dr keja,saje la cuba cek upt,tiba2 nmpk samar2 cm tk cye..try cuba lg..still naik samar2,dh happy dah sbb lama dh tunggu.tunggu la after tarikh period,dlm seminggu cmtu..confirm,memg ad sbb tk dtg period...pg bli clear blue..yes betul pregnant 5minggu. now ank dh sthun lebih😁 maaf panjang cerita hihi..semoga ada rezeki awk ye sis☺️

VIP Member

Sy pun jadi mcm tu sebelum sy pregnant skrg ni, sy ingatkan nak period, sy pakailah pad, tgk2 takde pulak period. Rupa2nya pregnant 🥰😍 Alhamdulillah rezeki selepas 10tahun, mudah2an awk juga ada rezeki..

sama lh keluar macam spotting sikit patu esknya pakai pad tkde plk drh sekali check upt +ve

Hiii. Saya masa first tahu pregnant, should be period 8/3/2022 tapi 5/3/2022 keluar brown spotting and saya terus buat upt. Naik dua line terang. Ini experience saya la

Mybe nk period atau mybe sis pregnant.?? Klau check upt positive..Biasa cmtu sbb implantation blaku..fertilized egg melekat kt dinding rahim..hehe

sy pernah keluar spotting sikit dalam seminggu lps tuu sy check upt +ve pregnant. nanti awak try check upt awak mana tahu rezeki pregnant

selalunya nak mula period mmg start dgn coklat2. baru darah merah. tp taktau lah juga. kalau missed period nanti boleh cek upt.

maybe nak period kot

Soalan popular

Artikel Berkaitan