Baju baby bila perlu basuh ?

Saja nak tanya . bila kita bole start basuh baju baby ya ? skrg 29w . #1stimemom #bantusharing #pleasehelp #mommybuntu #ingintahu

17 Balas
Tulis jawapan

Saya 28w siap basuh dan packing😊senang settle awal,sebab makin lama makin tak laratπŸ˜…sekarang saya dah 32w dan tengah sakit celah kangkang lagi bertambah tak laratπŸ₯²πŸ˜ͺterbatas semua pergerakkanπŸ₯Ήsakit nak gerak beria2

Dah boleh basuh tanpa guna sabun pencuci atau pelembut kain, takut kulit baby allergy 😊 semoga d permudahkan melahirkanπŸ’•

dh blh bsh tu guna tangan je pk sbun khas tu baju bby..lpstu packing mn yg nk dbw hospital dh mula2 siapkn tkt bersalin awal

Saya kndungan 28w doc srh prepare brg2 dlm bag dh ... tkt tberanak awal ... saya ank slung sgkt gdm

dah boleh basuh dah sis , lepas packing . sebab kita tak tahu bila baby nak keluar πŸ˜…

3y ago

tu la . sbb baby first . sy pulak mmg jnis buat keje last minte ...πŸ˜‚ suami yg suwo basuh . sy masih pk awl lg . tu tny2 dlm group ni .

dah beli terus basuh n simpan di tempat yg sesuai. baju barut sarung tgn napkin smua tuelah

dah boleh basuh. dah boleh masuk dalam beg readykan apa patut.. semoga dipermudahkan..

3y ago

aamiin3 . semoga kita sama2 dipermudhkn sgla urusan . in shaa Allah

Sy dlu bby first 5bulan dh start basuh 🀣 excited pnya psal

3y ago

ye sma sbb baju bby xpnah msuk mesin xcampur sis hehee

Boleh basuh da sis, buat awal supaya xpnt kalau da sarat nanti

da blh bsh sis, nanti lambat2 tkt sis penat.bsh n simpan siap2.

3y ago

okey tqπŸ₯°