51 Balas

Sama la.. sy pun.. sy kerap kencing pas tu rsa pgg smkin Naik.. selera mkn kjb ok kjb x ok.. tp bila bnda sy tringin mkn mang sy Abes kn siap brtmbh2.. da cek tp 1 line ja.. da rujuk kwn yg doktor dia syor sy utk cek lg slaps bbrpa Hari.. klu x trus rujuk ke hospital.. sbb hormon brbeza.. Ada yg sehri lewat da 2 line.. Sy doakn awk mgandung.. doakn sy jg ya.. brhrap sgt mgandung kli nie.. sbb Sy dgn suami PJJ.. hrp khdiran baby dpt eratkn hbgn kmi lg..

Sy pun dh lewat 5 hari.. selalu nye period dtg 24 Hari bulan,, skg dh 29 hari bulan 6.kepala pening dan skit je,ke tnds kerek jgk buang air .. skit bdan2 panas cm nk deman .. tk sedap mulut rasa pahit .. skit2 betis dan ad jgk rasa skit payudara 2,3 ari . .tp skg dh ok ckit

VIP Member

Semoga Allah permudahkan segala urusan sis. Semoga sis dan suami dikurniakan zuriat yang terbaik disisi Tuhan-Nya juga baik disisi ibubapanya serta menjadi Qurratu A’yun (Penyejuk Mata) dan penenang dihati buat kedua ibubapanya. In shaa Allah 💞

Sy pn da lwat 10hri jga sis.. Mcm sis jga.. Sis ada rasa simptom2 prgnt x.. Sbb sy mcm xde jer.. Cuma kuat mkn.. Breast pn x skit.. Slalu kncing xde pula.. Biasa period on time dtg.. Tp kli nie da lmbt pula..test upt pn mcm nmpk 1 line je..

Sama la sy pn tp kdg2 ad ase pusing kpla tp xlme..1 lg perut kembung..tp cek negetive

Sabar yee sis. sy doakan awak cpt2 pregnant. sy pun masih menanti. last cycle sy lewat 2 bulan lebih, ingtkan dah preggy sekali hampaa. sbb sy tak pnaa delay lamaa. Now delay dah sebulan lebih. keciwa nak cek. hopefully pregnant. 😔😔😔

amiinn. inshaaAllahhh

Doakan saya juga ya. Saya doakan awak dan kita yg tgh ttc cepat2 pregnant. Bulan lps saya lewat period 9 hari, tuptup hari ke 10 tu period, bulan ni saya doa sangat2 supaya pregnant 💕

sya pun mcm awak ... hari ke 13 ke 14 cek lagi . ... lg terukkk sya .. xda simptom ap2 .doa kan sya ... xdew ppew ya ..sbb spotting 2-3 hari nie ... hmmm sya harap awk pregant amin

amin..tq awak..saya doakan awak juga.

Sy lambat period 19 hari.. dok check upt satu line.. last2 hari ni period.. rasa kecewa nya sgt..😭, doakan sy jgk yer semua

saya nampak line awk. tp nnt try lagi. InsyaAllah ada isi tu. semoga awak dan baby sihat sampai bersalin

aminn.t.kasih awak..

sama la.. tp sy xnak check lgi, huhuhu.. biarkan dulu.. cuma duk doa spya kli ni ada rezeki.. doakan sy jgk ya

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan