11 Balas

Pting ..utk ank n mammy nya sekali...Masa Saya megdung dulu Saya mmg Ada beli folic acid dkt luar..alhamdullilah memuaskan Masa nk cek drh semua..klau cek dkt hospital x yh bli dkt luar dh doc mmg bgi..mkn hri2..folic acid tu bgus tu pekembangan ank dlm prut...🤗

Penting. Suppose to makan awal 3 bulan sebelum berkahwin. Tapi 16 weeks ni puan dah buka buku pink belum? Kalau dah klinik kerajaan akan provide asid folik. Tak payah beli dekat farmasi pun takpe

Sgt penting sis, terutama d awal kandungan.. sbb folic acid nie penting utk perkembangan saraf2 bayi... kalau boleh jgn skip time awl kehamilan.. 😅😅 klau x makan buruk kesannya.. 😊

VIP Member

Penting sgt2. Awal peknan mmg kena makan. Tpi ade juga yg makan sebelum peknan. Tpi sy start 30week misi bafi iron tablet je sbb sy hb low.

penting sgt untk mgelak kn kecacatan fetus.. nti kalau bklinik pun nurse sndri akan bg folic acid secra percuma..

Acid folid pnting... Sis dh bkak buku pink ke blom? Klo dh biasa doc akn bg. Klo blom bole bli kt farmasi

Klo dpt obimin ngn zincofer.. All in one.. Mmg da ad asid folic dlm tuh..

Penting. Disarankan amek sebelum pregnant lagi. Saya beli online je kat shopee. Folic acid Appleton

beli je dulu..penting..b4 pregnant lg perlu ambik asic folid

Penting sis, utk perbentukan baby

Penting sgttt..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan