βœ•

19 Balas

Ikot pengalaman saya dulu...memang dkat2 nk bersalin seram takot apa jadi nnti...siap pikir bukan2 tapi bile suami dan mak bagi semngat..bagi nasihat...ok je semuanya...smpai nak masok labour room takot tapi buat x tahu je harap semua dipermudahkn... alhamdulillah skrg baby first da 4 bulan 20 harii...

saya doktor cakap bersalin paksar sebab anakk saya kecek . Start 7hb da masuk ubat . subahnaaallahhh pertama kali niehh 😩😩 .. sayaa takut Terus semalam badan mulaa naik dedau..

Sama lah lagi 4 minggu..nti kena gi hpital doktor nak bagi date induce sbb ada darah tinggi and gdm..serammmmmmmm🀣

saya masih mencr ketakutkan tu. Hari2 minta bby kuar awl , x pkir takot2 dh pkir sbr je ni πŸ˜‚πŸ˜‚ 35w1d haha

Kuatkan semangat sis .. Xnafikan yes sakit .. Tp semua 2 akn hilang lps tngk our baby .. 😍 ..

πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚.sya pun dah rasa bedebar, kena lg esok 5may jumpa pakar untuk tetapkan date Caesar...

Baby breech

Hehehe...saya bulan 11 nnti...tp skrg dh start runsing.... padahal anak dh nak masuk 3...😘

Sy pun excited jgk....24hb 6 due.tggl 51 hari lgi.dlm excited tu ada mcm xsabar je brsalin..

hm same lah kita. takut sangat-2. Semoga allah permudahkan urusan kita semua.

Jgn takut sis.. Fkr positive saja. Demi anak & suami tercinta k..

Soalan popular