10 Balas

Dulu sblum taw saya mengndung n la saya rasa breast Bengkak pdhal 2 mnggu lgi bru saya period.. Lpas tu skit2 pinggang2 krem2 pinggang.. Skli masa tu saya rasa mcm saya mengndung tup2 check naik 2 line 1 masi samar2 after 1 week lgi check bru terang.. Tunggu jk sis jgn buat kerja2 berat jgn pikir yg bkn2 percya dgn rezeki.. Klau mmg rezeki pregnant mmg pregnant jga tu percya dgn rezeki.. Rajin mkn folic asid jk😬

Maksud sis xde bersama ke lepas period 5/10? Klu xde bersama cmn nk pregnant btl x? Sbb ovum bulan tu blm d senyawakn lg..tp klu dah ada bersama msa awal2 lpas period sblm waktu subur, xpe insyaallah.. smoga ada rezeki.. tp jgn terlalu fikir pula nti stress

Atas individu. Saya 2 minggu sebelum period mesti naik jerawat, backpain yang macam nak patah tu. Lepas kahwin dah lama tak rasa breast soreness tu. Sebelum kahwin, ya. Setiap kali nak period mesti breast soreness. Well, hormones changes😀

depends ats bdan org. klau sye sendiri kdg2 normal blh rasa smnggu sblom period skli pakej jerawat naik 😂. kdg2 2-3hari sblom period bru rasa breast sensitif semua.

Normal ja ada mcm tu. klu sy ada bulan akan rasa mcm tu, ada bulan yg mual2 la, ada bulan ada senggugut, tp ada juga bulan yg xde rsa apa2. Stiap bulan lain2 😂

Tu la tk pernh ii mual ii time seblum period …ni tibe ii mual

sy 2minggu sblm period mmg selalu skit breast..klau rezeki awk mngandung mmg ada pbezaan pada put*ng dan aerola wlaupun xbtukar wrna

if tak pregnant pn normal, sbb tu nama dia premenstrual syndrome.

bg saya normal klu x sakit Sgt kan hormon

ye normal...bg harapan palsu

TapFluencer

Normal. Ikut tubuh masing-masing

normal

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan