โœ•

10 Balas

Sy beli online sikitยฒ time promotion... tapi sebelum 34w da ada semua.. sebab 34w Sy pack & buku pink & mask simpan dlm kete.. standby emergency bersalin.. timeยฒ nk bersalin tu sis & husband akan kelam kabut & blur nk bawa ape lagi.. hehe..

Baju2 new born sya dah ada since week 11 lagi (skrng week 21 juga) ๐Ÿ˜‚ kakak sya prelove baju anak dia yg masih baru dan cantik.. untuk brg lain yg mahal2 mcm car seats breastpump semua tu sya beli January atau February tahun depan ๐Ÿฅฐ

saya 22week belum beli apa2 lagi. mayb bulan 1 kot. sbb ni anak ke 3 so dh tau ape yg perlu beli. beli sikit je. yang lain lepas beranak boleh beli mana x cukup. carseat stroller breast pump pakai yg abang kkak dia punya je. ๐Ÿ˜…

Saya skrang 20weeks. Dah beli sabun2, head to toe, baby laundry, bottle wash sbb ni akan guna dulu ๐Ÿ‘๐Ÿป๐Ÿ˜† then next nk beli botol2 & pampers. Sbb gender belum tahu so belum beli baju.

sma la sy mommies to be dh 21week+๐Ÿคฐ๐Ÿปbru ni checkup nurse dkt kk dah tnya..dh beli brg baby ke belum๐Ÿคญ sy tnya dia balik dh bole beli ke ๐Ÿ˜… boleyy katenya.. dh boleh beli sikit2.. hihii

sy skng pn dh 21week.. & dh start beli brg bby sikit2 dr 17week lgi.. beli sikit2 xrsa sgt.. thun dpn boleh siapkn kelengkapan sekolah & raya pulak. semoga dpermudahkn urusan kita.

Bagi saya bagus beli awal2 tak kalut. Sbb kalau beli time dh 3TM byk pulak duit nak keluar dlm 1 masa kan.

sy belum beli pape pon lg,aritu scan xnmpak pula girl or boy.sbb bby nya kepit xnk bgth jantina Dy,๐Ÿ˜…๐Ÿ˜…

saya preggy 23 weeks da start beli brg2 sikit

tak kisah mana2 sis

Soalan popular

Artikel Berkaitan