7 Balas

sama. saya pun 5minggu, skrg batuk2 dan ada lendir cokelat. dah jumpa dr, dr kata xleh detect skrg. kena tggu lagi berapa minggu.kalau cek pn nmpk kantung je. dr cuma ckp itu normal utk awal pregnancy. darah penempelan. just kena byk rest.kalau saya letih sgt baru spotting tu keluar. sbb tu kena byk rehat. sama2 kita doa kandungan kita semua dlm keadaan sihat dan membesar dgn kuat smpai lahir. ini pregnancy pertama selepas 5 tahun.

saya masa 6w ade keluar spotting, terus g klinik, dktor kata takut keguguran.. so dktor suruh mkn ubt kuatkan rahim,dktor kata klu makin byk keluar terus g hspital,tapi Alhamdulillah time tuh je keluar..mungkin baru nak menempal..

normal pregnancy xberlaku apa2 spotting atau bleeding. awak kena refer doctor utk doctor pantau. doctor je boleh bgtau awak okay atau tak. boleh refer tiktok dr irma https://vt.tiktok.com/ZSRV5xnaR/

TapFluencer

Samalah saya pun ada spotting sikit sikit ingatkan haid tak teratur. Then masuk bulan keseterusnya haid mcm biasa lepastu masuk bulan bru lagi saya tak haid 3minggu then check kandungan baby dah 10week

Owh boleh hamil kh jgk walaupun ada darah haid keluar... Sebab wife bulan 9, 2 kali dtg bulan.... 1/9 - 5/9 Kali kedua 27hb... Pertama spotting keluar lepas toe haid macam biasa 30hb darah sikit jak mcm 27hb..... Skg wife slalu mengadu sakit kepala sakit perut tak selesa sakit pinggang... Lemas cepat penat....

Sy pun awal2 kehamilan ada spotting,,bkn titik2 tp darah betul.sy just bedrest lah.dn mnum susu alhamdulillah skrg 4bulan da

TapFluencer

Spotting di awal kehamilan blh jadi sbb proses penempelan atau ancaman keguguran. Jumpa doktor untuk pengesahan ya.

saya pun sama keluar sporting xp sekejap je pergi check doctr scan oke xde ape2 just banyak rehat ngn jngn banyk gerak

Soalan popular

Artikel Berkaitan