17 Balas

Sy 37w 3d .. Bru mlm td rse sakit mcm sengugut .. Husband dh riso sruh pegi hsptl .. Tp teringat pesan mak2 ..biasa ank sulong .. Bby suka main2 .. If xde tanda apa2 ..still normal .. Klau ada kluar drh atau pecah air ketuban .. Tu kne cpt2 pegi hsptal .. Apepun ..kpd smua mama2 yg bakal melahirkan ..sy doakan kita serta bby slmt smuanya ..dpermudahkan smuanya .. Dan cpt2 blh discharge ..hehehe

VIP Member

Agak-agak sakit tak boleh bincang tu, boleh ke hospital. Sebab tu kira tanda-tanda nak bersalin dah. Sis cuba tengok kekerapan dan tempoh masa rasa sakit tu. dulu saya sakit bahagian ari-ari lah 😅. Lain macam sakitnya.

VIP Member

Sama macam apa dirasakan lately ni. Sakit bhg tulang pelvic nak jalan susah. Apatah lagi dari baring/duduk kat bawah nak bangun 😭 saya skrg 38w normal ke rasa macam ni? Anak first belum ada pengalaman lagi.

Samalh 😅 sakit pinggang xboleh bawa bincang... saya dah masuk 37minggu.. org2 cakap bila dah sakit2 belakang tu tandanya dah nak dekat2 waktu jumpa baby. Semoga kita semua di permudahkan sis 🤲

Sama macam saya. Sakit nak jalan. Nak tido mengiring pon sakit sebab kita macam tindih bahagian tepi tu. Memang susah nak tido pon tak lena dah. Saya baru 37w 3d. Tahan je lah jawabnye 😅

Same.. Tp sy baru 36 minggu..

Sama la mcm saya sis..rasa sakit mcm nk datang period tu..skrg sya dah 37 weeks 3days..isnin minggu depan kena induce sebab baby besar..harap2..baby saya kua awal la sebelum induce..

Erm saye besalin 38w 4h.. Rase sakit camtu.. Tapi gigih yakinkan diri belom lg.. Tp mlm tu dlm pukul 11 pegi jugak hospital bukaan da 4cm🤭.. Subuh tu jugak besalin pukul 330am😁

Sy 38w 3d. Mmg tdo mlm x lena. Kdng2 tbe2 rasa sakit kt perut. Mmg tnggu masa je kita ni sis. Hehe. Doa2 lah semua dipermudahkan. Sy pun nervous sgt ni. Baby first.

Saya ni baby jarang gerak

Alamak sampai mcm tu ke. Sy skg 36w.. xde rse lg la cm tu.. xperlu g hospital ke kli skit cm tu ehh.. soriiii sy yg tnye lak

Tulaa....tu yg lagi sush hti tu.. insyaallah xde pe kot

Super Mum

Dulu saya start sakit mcm tu lpas doc check jln mse checkup 38minggu. Terus kluar darah n mlm tu admit ward

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan