10 Balas

VIP Member

Saya dulu 5 weeks pergi clinic swasta dan scan, disitu nampak tompok kecil.. Mungkin bagi Sis tak nampak sebab ia tergantung pada alat scan itu.. Don't worry, nanti dalam 8 atau 9 weeks Sis akan nampak lil tiny baby dalam perut Sis ❤️

Kalu boleh pergi ke klinik swasta yang khusus untuk ibu dan anak, 10 weeks boleh boleh nampak siap dengan jantina baby 😍.. Amen2 semoga semuanya dipermudahkan selamat dan selesai segalanya lancar ❤️

depends . kalau machine scan tu jenis canggih even 4 5 weeks pun dia bole detect. sy scan early pregnancy clinic swasta y sy pergi tu dpt detect kantung baby around 5 weeks. ketebalan kulit perut pun mempengaruhi jugak

Sy ingt end of march nk g klinik. By that time dh 10 weeks

7 minggu dah nmpak janin & heartbeat.. kalau hari subur tak tetap, maybe susah sikit nak nampak sbb kdang kiraan LMP dah 7-8 week tapi kandungan baru 3-4 week

Tulah jugak.. susah jugak hati ini.. selalu jer doa mudahan baby nntik nmpak kat tempat yg sepatutnya

kita masa bby no 3 pi 8w doc ckp kantong kosong. pi klinik lain 10w dh ade heartbeat.. awal sgt kot mse g. preg no 4 dh nk masuk 9w pn xg checkup lg🤭

X yh lagi awk. Sy dlu pn 8w nmpk kantung. Next tu 11w bru nmpk smua.

Heartbeat paling awal biasenye 8w..ade yg 10w bru ade heartbeat..kalau kosong jgak doc akan buat scan lain dr bawah..smoga dpermudahkan

Amiin. Insya allah . Semoga urusan saya d permudahkan

saya 8 weeks dr kata kantung kosong.. sekali ttba ada bleeding baru kena scan dari bawa kemaluan.. baru nampak baby..

Skrang ni sis dh okay ke?? Mcm mane bby??

Ikut ketebalan perut jugak sis . Kalau perut jenis tak berlemak banyak , mmg akan terus nampak kantung .. hehe 💕

Yerlah jugak.. mayb salah satu reason y x nampak

sy 10mggu bru nmpk kantung ngan janin..12mggu bru hearbeat..

Nk tunggu another 2 mnggu risau sangat.. as long xde sakit perut or bleeding saya nk tunggu smpai 10 weeks baru g klinik.. amiin

tdi sy scan alum npmpk baby cuma kantung sj,,5 week

Depends on body. Biasa 10 minggu mmg dah nmpk

Hopefully pregnancy sy ni d permudahkan & mintak2 doa semoga berjalan lancar

Soalan popular

Artikel Berkaitan