15 Balas

saya pakai tisu ni. tapi saya bilas dengan air dulu. sekali pakai dalam 5-6 keeping macam tu. buat macam kain basah. mana2 tisu pun saya tak pakai terus ke anak. saya akan bilas dengan air. tisu yang ada fragrance pun macam tu jugak. bilas sampai hilang bau n lendir2 tisu tu baru pakai. husband ada beli banyak tisu ni dalam 50 set sebab murah.heheheh

Depends pd baby serasi ke tak..mcm ank sy x sesuai pki anakku, terus naik ruam.. Sy suka pki yg brand huggies . Cuma utk bersihkan air kencing atau najis prefer direct air bersih..

kecik je setiap helaian tu..cepat habis..sy pakai pureen pun terasa kecik bila lap punggung baby..pakai offspring baru lambat habis sbb materialnya berbeza..btw tisu ni sy buat lap2 tangan sendiri je..

Sy ada beli tp utk lap meja, dapur macam tu je la sbb dia kecik. Half size wipes biasa. Nipis. Padan dgn harga sbb sgt murah tp nak guna utk bby macam tak gamak pulak

Wipes ni kecil ya mommy. Better beli jenama anakku atau PETPET mcm tu. Risau beli yng xde jenama nanti naik ruam kesian baby.

okay kalau anak tkde masalah sensitif tp kelebatan tisu tu kecik mummy, tk puas nak guna. kalau nak yang murah, brand momo ni okay awak.

kelebaran**.

ye kee . saya dh beli bnyak brand ni . tp anak sye x kluar lagi . bulan 9 baru kluar . nnti sy beli brand lain laaa

TapFluencer

ikut jenis kulit baby. kalau nak beli , beli sikit dulu. nanti da cuba kat baby, dan baby serasi baru borong banyak.

Okay tapi tak best. Kecik dan nipis. Kena guna banyak. Suka pakai hoppi sbb murah, besar dan tebal. Takde fragrance

kecik tapi okay sangat2 sbb betul2 basah..ada jugak pakai anakku tpi kurang basah..lembab2 je

Soalan popular

Artikel Berkaitan