7 Balas

Saya beli maternity pad jenama autumz dkt shopee sis, yg saiz 41cm, ada 10 keping dlm tu, saya mmg nk cri yg bsr sikit sbb tkt bocor, kalau bocor2 nty rasa xslesa huhu, lgpon bdn saya brisi dan saiz 41 cm tu pn dh cukup bsr, yg jenama kotex ads jgk 41cm tp ssh nya nk cri huhu, pd saya mana2 pon boleh, ikut keselesaan kita

ikut keselesaan masing2 jgk...tp klo sy,sy guna pad masa period yg ukuran panjang 32cm tu sbb klo yg ukuran pendek mmg tak sesuai utk yg lepas bersalin...darah bersalin ada bnyk sikit dri darah period...sy guna jenama liberese atau kotex

tu sbb sy guna pad biasa,ada ukuran panjang yg bhgian punggung dia lebar...jenama kotex dia lembut...jenama liberese dia keras sikit...sy due bulan oktober yg akan dtg ni...sy beli pad jenama kotex sja,saiz 32cm

TapFluencer

ank 1 pakai pad bersalin , xselesa keras basuh pun mcm x bersih.. lepas tu gune pad biase beli yg night punya panjang n lebar kt blkg sbb risau bocor..kalini nk try yg panties punya,ramai yg Bagi feedback bagus.

saya due Oct , tgk review kotex n libresse sama selesa n bagus.. kelebihan libresse sbb ada tape kt blkg, kemas bila nk buang nnti.. Saya try beli 3 brand libresse,kotex, n sofy. lepas bersalin terus sarung je pad panties, xyah fikir nk pakai underwear n takut underwear Kotor kesan bocor dh.

Sy beli maternity pad kat momohouse sis .. nampak selesa besar tak try lagi sebab belom bersalin .. ada yg kata darah bersalin ni bnyak so better beli pad yg khas utk lepas bersalin .

kawan saya cakap pad yg biasa tu keras sikit berbanding pad bersalin, kalau luka banyak, terasa ngilu.. saya sbb mmg dah plan czer jd guna pad biasa je..

owh iya ke? patut la ada yg suruh beli pad bersalin.

sy dah beli yg ni. Sy 1st tym mom.. hrp ni sesuai dan selesa pakai nti

Saya prgi kdai bby dgn psaraya pon jmpa yg niy je sis, tp cm dia xbsr sngt, saya nk cri yg 41 cm sbb bdn saya brisi, risau snng bocor kn, lst2 saya beli kt shopee jenama autumz 41 cm hihi

TapFluencer

Saya pakai pampers org dewasa terus 😅

siyes la sis..

Soalan popular

Artikel Berkaitan