8 Balas

contoh mommy ni pakai brand numon dia selesa tak semestinya awak pakai akan ikot selesa. better awak cari kedai yg boleh awak test sendiri breastpam tu. kita ada byk jenis. electric breastpam, manual breastpam, heavyduty breastpam, handfree breastpam. bila beli dekat kedai awak boleh minta seller guide awak cara pemilihan breastpam tu. dn boleh minta seller guide awak dlm pemilihan size corong yg betul

manual pakai medela pump.. best sgt.. kalau bekerja carik yg handsfree breastpump sbb mudah pam sambil buat kerja.. sy pakai brand Goody s13 beli di shopee ada remote jugak utk tukar2 mode tanpa perlu selak2 baju .. so far best.. breastpump nih mana2 pon ok jek.. cume kne sesuaikan ikut kita.. ada yg suction kuat ada yg x..

Better beli dkt kedai baby je senang sebab nanti staff sana boleh suggestkan mana yg sesuai dgn nipple kita, apa funtion dia semua senang boleh tgk demo depan depan. Saya beli brand youha so far pakai mmg okay bunyi pun tk kuat senang bawak pergi kerja

Pnh try manual pump dan auto pump... lagi seronok manual sbb rasa mcm susu lg byk keluar..kalau nk beli, better beli dri kedai bby.. try usha2 sbb akhir thun ni sllu ada sale

Check out Miss baby Breast Pump Electric With Feedin...at 67% off!RM39.90 only!Get it on Lazada now! | https://s.lazada.com.my/s.f58Jw saya beli ni je, okay je setakat ni

sy Ade nk jual breast pump kalau nk beli brand papacare Bru pakai 2 kali,pastu xpakai da direct feeding je,mur² je sy bgi

Lepas dah try macam2 brand, beli mcm2 dah beratus2 habis, yang paling ngam dengan saya manual medela harmony ☺️

yoboo single pump 180ml pye. sng jgk nk bersihkn.

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan