✕

41 Balas

benjol tu mungkin lutut atau siku...skrg baby tgh cari posisi terbaik utk bersalin nanti...sentiasa cek gerak baby..semoga dipermudahkan urusan bersalin..

Sama sis, saya before this pun benjol kat situ jgak time baby tekan msti rasa senak.then prut kita mngeras.kena usap2 baru bby tu bergerak balik, skrng sy da 37w

normal jga bagi sy.. sbb sy prnah lalui msa ank first... kena sapu2 lahh.. agk2 nya dah dkt nak kluar tu.. dia buat posisi dia ☺ smga dprmmdhkn.. amin

InshaAllah Aminn .. Thnk you 💕

normal tu sis..baby dah ke bawah tu..kalau sakit secara kerap..tanda dah nak bersalin..sis kne cepat2 ke hospital..moga dipermudahkan proses bersalin

InshaAllah Aminn .. taktahu la rasa sakit tu mcm mana .. saya pun tk pasti .. cuma kdg rasa ngilu2 je ..

Atas 36 wks xkn pusing dah baby . Tu kdg tgn or kaki diorang je diorang pusing pun badan ke kiri ke knan kepala dh x pusing turun naik dah

sy tengah alami sekarang.. mula2 kepala da bawah.. pastu die kerap mengeras sampai senget2 perut pastu scan pagi ni songsang plak.. hurm..

Yeke .. tu yg risau tu .. harap tk songsang ..

Memang kadang2 baby duduk belah kanan, ada masa belah kiri. Tapi yg penting kepala kena pusing bawah sbb dah nak bersalin kan.

normal tu sis..sya pun doktor ckp kpala bb dh masuk hway..tp kdg kdg sya rasa hway tu kosong..haih mussing lg la kot..38w

Haha tengah alaminya sekarang..risau juga tp scan rabu haritu kepala baby kt bawah dah..first baby gak

Hahaha samaaaa. Saya pun dekat kawasan bulatan tu ada bonjolan. Bahagian pusat termasuk ke dalam 😂

Soalan popular

Artikel Berkaitan