15 Balas

saya due 19/1 jugak tapi dah selamat bersalin 7/1 sbb ctg baby tak cantik. baby kerap mengeras + sakit mcm sembelit. decide p pac, doc check jalan belum ada bukaan. masuk ward and pakar proceed paksa bersalin sbb baby kurang gerak. esoknya induce belon selama 12jam, tapi bukaan still 3cm. ctg baby pulak still sama mcm 1st day. so doc takut incase apa apa jadi, terus proceed emergency czer

due 30/1 , mengeras + sengugut je . tanda lain xde . kalau tak bersalin jgk 29hb kne serah diri sbb gdm on diet 😞 puas ibu dia pujuk suruh keluar awal , dia takmau keluar . betul betul 9 bulan 10 hari dia sewa rahim ibu dia

sya due date hri ni 15/1 masih xde tanda2 nk bersalin tu. syok sgt baby dok dlm perut ni. Doc. bg lg semgu. klu xrsa nk bersalin jgk kenala serah diri.. seramnye dgr mcm tu. xprnh lg ank3 sblm ni overdue.

Sy due 17/1 belum ada tanda2 lg nak bersalin cuma perut mngeras kdg tu dgn sakit dkt ari2 lndir pun kluar cuma xda darah je.due date tu boleh ke sy ke hospital terus risau anak first

due 16/1, extend smpai 22/1 😂 harap baby keluar sblm kena serah diri la ,takottt

Saya pun due 19/1 .. masih belum kelua tanda lagi..mengeras+sakit2 urat je..hmm hati dah duk sedih dah bile baby nak kelua🥲

sama sy ,due 20/1 tp takde tanda lgy baby nk kuar . .sy doa moga mommies semua dipermudahkan urusan melahirkan . .aamiin .

sama la due saya 22/01 tapi tanda bersalin takde , 😩 baby masih suka duduk dalam perut mamanya

Sama laa due 23/1.. Kalau x bsalin juga siap sedia jela kena induce 22/1

Buat senaman kupu2 n banykkan berjalan..buat jln itik..

sy due 16/01 tapi tanda blom keluar lagi hemmm kne pkse baby keluar la ni

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan