Normal ke spotting 2 minggu lebih dah

Hi mntk respon mummy yg ade pengalaman spotting. Sy dh spotting 2 mggu lbih ade cramp perut 1-2 saat shj dan sakit pinggang. Normal ke spotting tu ? Hari ni kluar byk skit dri biase. Risaunye πŸ˜”#firstbaby

7 Balas
Tulis jawapan

pergi klinik and klau ada gmbr tunjuk kat dr so dr boleh thu spotting colour apa . dr boleh bg ubat kuatkan rahim β™‘ saya doakan awak dipermudahkan dan baby awak dan saya sama sama kuat ya aamiin aamiin ya rabbi

hi, sy pun ada spotting 2 hari lepastu stop lepas 3 hari spotting tu keluar lagi. semalam sy pegi klinik doktor cakap normal keluar spotting tu so doktor bagi ubat kuatkan rahim. better awak pegi klinik.

Sama mcm saya supporting dh 2minggu, and hari rabu lepas baru pergi scan doc ckp baby ok je.. nmpk growth well.. cuma harini agak risau, darah supporting byk dr selalu.

Sis dah pergi check ke ? Saya pun sama, saya dah pergi hospital tapi dr kata kandung kecil sangat and ok je nampak. Appointment lepas dua minngu nanti.

7mo ago

Saya 7 weeks masa tu, baby baru gugur lepas spotting 3 hari. 😞😞😞

better pergi check sis. Sebab before saya miscarriage juga, keluar skit spotting, lepas tu sakit perut pinggang, then keluar darah.

Better pergi klinik terus dari bertanda tanya macam ni sis. Spotting sepatutnya 2,3 hari je.

setakat ni sy xde lagi keluar spotting,dah 8 weeks 3 days dah