βœ•

23 Balas

suami kna pastikan wife puas dulu bru dia boleh puas.. sy pon segan jugak dulu.. suami sedar benda tu n dia sendiri ambil inisitif utk puaskn bini dulu.. sy xde nk foreplay lama2 ni.. tp suami la yg kna stop dulu take 5 kalau dia rasa mcm nk melepas dah tu.. try different position dlm satu sesi tu.. kejap awak lead, kejap dia lead.. benda ni penting utk rumahtangga bahagia, both wife n husband kena puas, jgn asyik nk buat fake reaction je..

Normally kan sis, biasa mmg perempuan susah nak orgasm, dan kena foreplay lama gak la. Sy dgn suami pun dah 2 tahun kahwin. Mmg xpernah lah nak orgasm. Mula2 suami pun ada tegur gak, tapi sy ckp sy x kisah kalau dah x orgasm walaupun nafsu tu tinggi je. Jadi mindset sy, sy just teruskan dgn foreplay dan puaskan suami je, walaupun diri sendiri mmg susah nak orgasm πŸ˜…

Sama lah sis situasi saya. Benda2 mcm ni jgn malu nk berbincang dgn suami. Suami takkan tahu apa yg kita tak dapat tak puas. Sis ajak lah suami explore g spot sis yg mne satu. Dah tahu baru suami boleh fokus bersama. Buang rasa malu tu sis. Enjoy the moment. Jgn stress, baru sis rasa nikmatnya. Doa bersama jgn lupe baca bersama suami. Baru dapat pahala setiap kali bersama.

Ikut individu, dlu saya mcm air biasa je. Tp bila lama2 dah tau mcm mana nak orgams mcm lelaki. Mmg lebih puas dan berbeza mcm keluar air biasa. Kita sendiri kena tahu gspot tu kt mana. Husband kena main peranan juga, kena cari mood yg sesuai. Kdg ada anak ni kita ala kadar je, jd kena pandai cari masa yg sesuai utk kepuasan suami isteri.

sy dah rasa orgasm.. tp sejak jd mak2 ni susah sgt nk nikmati seks.. anak baru 7 bulan jd kena guna masa scepat mgkin sblm anak ngis 🀣🀣 time main pun susah nk fokus.. sgla benda nak d fikir, xsempat nk relaks πŸ˜‚πŸ˜‚πŸ˜‚ sblm ada anak blh foreplay lama2, skrg ni nk cpt puaskan suami pstu tdur.. tdur jd lbh nikmat bnding seks🀣

laki saya xsuka kalu saya xpuas dulu😜..mesti dy mau saya puas dlu baru dy hantam😜😜😜😜...kadang bukan ja ppuan lambat,laki pun lambat juga jadi sama2 memainkn peranan,sbb kalau sma2 xpuas ,kalau pertama Kali tu mbe oke tp lama2 ble jdi issue umatanga..sebab seks adalah salah satu umatanga bahagia..

Hahhahahahah kita sama Je sis tu sy beli vibrator je support takpayah bingung2 nk malu buat apa suami kan.. Dia ingat dia jer tak ingt kita hahahah sy pregnant ni lg lah takpuas tp takpeee tu lah nk slow2 juga tkut baby tu toink2 melentun2 hahahahhaha bli vibrator je sis guna support

saya pulak , bila suami minta saya susah nak basah or orgasm. bila saya yang tiba tiba bernafsu tu lain, saya cepat basah . kadang2 nak bersama kena saya yang start baru suami puas .πŸ˜‚ pelik ke mcm tu ? haha

8 bulan masih dalam fasa belajar dan sesuaikan lagi. Sy yg baru 5 tahun pun, baru merasa "nikmat" tu. Yang penting, kne open dan discuss dgn pasangan macamana nak atasi.

sy dah 4tahun ni pon masih lagi tak pernah rasa orgasm, sbb sy jenis x suka berhubungan bdn tu, sy jenis yg cepat rimas apalagi klau c suami minta selalu

Soalan popular

Artikel Berkaitan