Baby sekarang 2 bulan, tapi baby saya asyik nangis malam. Dan bila nangis meraung. Kuat sangat..

Lg satu, baby xsuka sy. Die nk papa je. Siapa ada macam sy? Dan apa mummy semua buat? 😭😭😭 sy da stress. Mlm semalam sy nangis masa pillow talk dgn husband sbb bby xnk dekat sy. Hanya sy sorg die xnk. Balik rumah mil, die nk dekat mil dan adik ipa..dr dalam pantang sampai da 2 bulan peel baby mcm tu. Die xsuka pd sy. Sy mmg down sgt. Ada siapa mcm sy ke? Apa yg korang buat bg bby suka korang? Sy dah agah2,ajak berbual, belai2..die kdg tenung berkerot2 lepastu terus nangis. Meraung 😭😭😭😭😭#pleasehelp

5 Balas
Tulis jawapan

sis selalu bukak surah2 letak dekat tepi bby masa menyusukan ye.Jangan banyak fikir sangat..Saya anak first n kedua dulu pun macamtuu anak xnak dekat saya,banyak dengan ayahnya,tapi lepastuu alhamdulillah okay..Yang ke3 nie pulak xnak dengan semua orang n nak dekat Saya sorang je πŸ˜…Saya doakan semuanya dipermudahkan buat sis.Jangan stress ye,sebab bila kita stress,bby pun dapat rasa aura stress kita tuu tambah2 sis susu badan

Baca lagi

awk bf ke x..kalau bf mase tu belai die..ckp die..cium..mnd pn same..sy xde pnglmn lg camtu 6 org ank..org terdekat ngn sy pn xde..cume ank spupu jelh mse duk skali aritu..bile nk tdo bb nk suh sy y tdokan n buaikan..y lain ok bb ngn mak dia.ikut besar bb tu blm knl sape2..mak ayah die je knl..bau pn same..tp xtaulh kot ade jgk pnglmn cam awk..tggu ape jwpn ngn org lain plak

Baca lagi
2y ago

cuba sis mintakan air utk sis ddgn bby...kadang2 benda2 halus ni kita x nampak...cuba sis try...

cuba sis mintakan air utk sis dan bby sekali manalah tahu benda2 halus ni kita x nampak....

VIP Member

Budak lain takut / tak suka jugak tak dengan awak?

Cuba skin to skin sis, harap membantu