16 Balas

ape punya soalan nie.hahaa lawak la plak.tp xpe la kita jwb kn jgk.xde plak menjejaskn kndungan klu pegi nyanyi kt pusat karaoke.kita menjerit kuat² pn xde jejaskn kndungan sis.hahaha😅😅

boleh je if larat. saya pun kaki karokae sebelum kahwin. since kahwin ta pernah masuk karokae dah. tapi since pregnant ini, rasa membuak nak menyanyi. tapi rasa mengah sikitlah haha.

TapFluencer

sound system tu puan, tak sesuai utk kandungan. Saya tonton tv yg ada scene dgn sound system terkejut pun, lain macam rasa, apa lagi pusat karaoke. Itu saya lah..

boleh sis..jgn lupa nyanyi lagi ziana zain tau.smbil tarik tinggi pitch mana tahu boleh bersalin kat situ trus..🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

boleh je..klu ada rasa sakit² time nyanyi tu cepat² gi hospital sbb kandungan dah dlm 9bln kn ghisau jgk nti jerit² dia push nk kluar 😃

tup tup.. surat beranak anak lahir d pusat karaoke 😂

boleh je tapi hati2 takut dekat surat beranak nanti tulis tempat lahir di pusat karaoke je ..

xdk pantang larang pn nk p pusat karoke tue xkira brp usia prut tue sis,blh ja g...doa yg baik2 ja sb dh 9bulan dh kan..

Pegi la momy Jgn lupa bawak buku pink takut terberanak pulak 😝 Sy karoke kt rumah ponnn baby emo dlm perut 🤣🤣

🤣baby dengar suara kita pun dia gerak ini kan dengar mama dia menyanyi kang berjoget dia dlm perut

lucu lah jawapan ni.

boleh je sis. tp nyanyi jgn high pitch, terkejut baby dengo suara ibu nnt. gurau je 🤭

Soalan popular

Artikel Berkaitan