6 Balas

sama sis..sy pon xdk rezeki nk join birthclub 2023..gugur 6/11 haritu masa 12weeks..sy dan suami redha,mngkin kami dah prepare awal2 sbb awal lg doc dah bgtau kemungkinan kandungan tak jadi..cuma masa tu kami bykkn berdoa dan hrapkan keajaiban dr Allah swt..insha allah semoga ada rezeki dr Allah utk kita semua lpas ni..jgn byk fikir,jgn stress,happykan diri..insha allah ia akn hadir pada waktu yg tepat buat kita nti..aamiin

VIP Member

Semoga sis terus kuat ok... Think positive..Allah nk gantikan dgn yang lebih baik tu buat kita.... Usia kandungan kita masa keguguran tu lbih kurang 😊.. Sy pun keguguran kandungan pertama jgak sebulan yang lalu.. Sis banyakkan rehat ok.. In shaa Allah nnty ada khabar gembira lagi buat kita&pasangan❤️.. Allahumma aamiin yaa mujib 💞

U r welcome dear 💞

Saya ttc 3 tahun dan mengandung. Tp bertahan 12 minggu shj, gugur 6/22. Nurse kta peluang utk hamil tu tinggi dalam masa 3-6bln selepas gugur. Alhamdulillah skrg saya pregnant 13 minggu. InsyaAllah bersalin nanti genap 4tahun kawin.

semoga ada rezeki lg untuk sis.. takziah sis.. saya pun mngalami yg sma.. kguguran ank first 25/11 usia kdngan 11w5d.. buln 1 saya prgnnt kmbli.. semoga sis jgk ada rezeki..aamiin

TapFluencer

Moga sis kuat dan dikurniakan rezeki anak tak lama lagi. Aamiin Allahumma Aamiin

jngn risau sis.. selalu org keguguran ni Jd cepat lekat lepas tu..

Soalan popular