ubat maltofer

kat kk saya ada ubat maltofer .saya ada mintak tadi sebab ubat saya nak hbis .sebelum ni saya beli jaa ubat maltofer tu sbab nurse saya sruh beli .pastu tadi jmpa nurse2 saya sruh mintak ubat meltofer dekat dokter kalau ubat tu nak abis ..saya mintak laa kat dokter2 kata kalau mampu beli jelaa n dia memang tak bagi ubat tu kat saya ..saya bukan apa ubat tu dah mahal pastu kena makan 3bijik pulak dalam satu hari ..kenapa laa susah sngt kk nak bagi ubat meltofer tu๐Ÿ˜•

7 Balas
Tulis jawapan

ubat maltofer mmg mahal tp bagus. certain kk diorg bagi bila betul2 indicated lepas dah discuss dgn pakar keluarga, cthnya hb still xnaik dgn supplemen iron yg lain atau pesakit betul2 xboleh telan ubat iron yg lain tu...

Sis saya pun kena makan maltofer smpai 3 biji sehari. Tapi jenuh jugak laa nk beli bnyk2 maltofer tu. Skrg sy dh tukar ke iberet tp sy tak inform lagi misi n doktor kk. Nk tgok dulu hb sy naik ke tak next week

Pergi kk saya jelah ๐Ÿ˜‚ kk saya pemurah ubat ๐Ÿคฃ Kalau saya minta ubat dibaginya sampai 2. Kk saya nurse yg bagi ubat. Tapi mungkin juga ubat maltofer mahal. Mungkin kk awak utamakan ibu hamil yg tak berkemampuan.

1y ago

sebbkan mahal laa sya try mintak ubat tu kat dkter ..3biji sari saya kena mkan jadi ubat tu cepat abis ..sya dah try mintak tukaq ubat nk mkan zincofer dsebabkan hb sya asit low sama tapi dkter xbgi ..sudahnya dia sruh sya beli jaa ubat kat farmasi ..sya ksiankan suami sya jaa sebab dia jaa yg bkerja ..

Pelik btul kk awak tu . Kalau tmpt sy pemurah dgn ubat . Pantang mintak mesti bg . Nak beli mahal kot hmmm sabar jela awak

Saya pon makan maltofer skali cekup dapat ubat 3box doc bagi pelik pulak kk awak tu ye

1y ago

itulaa saya pun pelik ..boleh pulak dkter tu kata kalau mampu beli jelaa ๐Ÿ˜“ .dah mahal ubat tu .hurmm

kk saya bagi free jew. siap tanya lagi. ada lagi ke tak. hehe.

saya pun beli sendiri maltofer. kkia sini tak de maltofer.