8 Balas

Tak pasti sebab pregnancy symptoms setiap orang tak sama. Macam saya bukan hari2 cramping. On off. Masuk 2nd trimester tak rasa dah. Kalau awak rasa cramping yang tak boleh tahan dan menjejaskan aktiviti seharian awak, refer doktor ya.

Assalamualaikum, tumpang dekat posting sis ye. Saya nak tanya. Saya period 26dec-1jan. Selepas tu ada bersama suami dalam tanggal 4/6/7 jan. selepas tanggal tu rasa macam sakit2 senggugut tapi x terok sangat. Kenapa tu ye?

kadang2 je sis, tak tiap hari. kalau sis rajin buat stretching, kurang cramp dia. kalau nanti datang semula cramp tu pun normal sis. makin perut membesar, makin senang cramp.

normal tu wak, sy dulu 5w dlm 3 4 hari cramp mcm nk period, tp alhamdulillah okay je as long as tkde spotting/pendarahan

owh..kena pergi klinik ka sis

sye xde rse cramp cme rse mual n kurng selera mkn je so sye rse normal kot klw xde cramp

tak cramp bukan bermakna kandungan tak sihat dan begitu juga sebaliknya.

macam sy 2x pregnant xde rasa perut cramp pon awak sampai baby lahir

Alhamdulillah mudah betul prgncy journey awak

knp risau bila perut tak cramp😅😅😅 pelik2 jelah

xde yg pelik..masing2 simptom berbeza2..mcm sy awal pregnant dlu pun doc kata normal.sbb risau first mom kan xtau cramp normal yg mcmne tu sbb kerap cramp.msuk 5w xde cramp,breast pun xsakit sy fkir normal juga.mgkin awal2 je cramp tu.rupa2nya hilang cramp,takde alahan tanda awal keguguran🥲

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan