53 Balas

normal lah. Syok ape perut tk besar 🤣🤣 1 lg if perut tk besar tetiba beranak keme cser tkade lah rasa sakit sgt tau

Saya dekat 8bulan bru nampak tu pun nampk mcm 5bulan ja tapi alhamdulilah bby membesar sejajar spttnya, jgn risau ye sis

saya anak first 8 bulan perut bru nampak . tu pun org ckp mcm 5 bulan kecik je perut . tpi baby keluar 3.15kg hehe

ms ank 1st 5bln pn still ble pkai suar jeans..anak no 4 pn sama..perut kecik je..janji anak chat xde mslh apa

sya ... dekat 7 bulan bru nmpk besar ... so far oky laa , bby dlm tu siht 🤗 apa yg Penting bby siht

now saya dah 6bulan first pregnancy syukur alhamdulillah baru nampak baby bump 😍 its cuteeeee! 🥰

bg 1st pregnancy . 4bulan mmg kecil lg . nt 5 6 bulan nmpk la perutnya tu . yg penting bby sihat2 je

normal je tp xsemua sis..sy dah 3bln da nmpk ketara dah perut bolat kdepan hahaha..sy mgdung ank yg k4..

mgkn sbb sis kurus...

saya 5bln lebih bru nmpk. klu saya laa saya suka xnmpk sgt babybump😂xperlu beli baju baru😅

VIP Member

xpa sis ,sy smp la hari due ,org kata bru 6bulan 😂😂 lg senang perut xnmpk sebab segan 🙈

Soalan popular

Artikel Berkaitan