15 Balas

due awal 11 tapi tak pasti boleh normal atau tak sebab saya ada slip disc, kalau normal, doktor kk ckp risiko sangat dekat tulang belakang saya. bulan 8 ni jumpa pakar ortho tengok keputusan doktor tu mcmana🥲 saya tak kisah mana mana janji baby sihat, inshaAllah. kalau normal, risiko kt tulang belakang, bahaya juga untuk masa akan datang. dalam masa yang sama tak sabar jumpa baby🥰 semoga dipermudahkan segala urusan kita semua

sy due 22/11... kndungan ke dua... tahu2 bby dlm perot pom dh 12week itu hri... alhamdulillah...wlaupom belom sedia tmbh ank...tp alhamdulillah d permudahkan kndungn kali niii...perot belom nmpk lg....lg stu sy jns bdn berisi...jd x nmpk

TapFluencer

Saya pun due nov ni. Mmg dah bagitau doctor saya nak bersalin normal kalau xde komplikasi. Hehe.. Tak sabar nak jumpa baby. Smoga dipermudahkan urusan kite smua mamy2 skalian, InsyaAllah dipermudahkan urusan bersalin nnt aminnn 🤲🏻

sma deu bln 11.25/11...klau xda sngkut gdm syukur sngt2.sbb sblum ni gdm diet+ubat kne pksa brnak,last2 trik serh diri skli cek dh da buka 3cm😅 xjdi psang ubat..

insyallah saya pun bulan11 mkin dkt rasanya nk jumpa baby..doakan saya ya semua semoga dipermudahkan segala urusan saya dan baby nanti..

sy pun due bln 11😊😊..xsabar nya tgu..bby bump sy ni..org ingt tgl sbulan je lg..pdahal lma lg🤭🤭

sy pon due bln 23/11 ni InshaAllah..perut sy pon x nmpk jgk..semoga kita dpt jmpe baby kita x lama lagi..

Sama laa due bulan 11..innshaAllah semoga dipermudahkan segala urusan ibu2 bersalin nanti🤲🏼

Sama lh bulan 11.. sye 27/11 ada tarikh sama ke?🤭 2 kali scan die xnk tunjuk jantina nye..ada tips x

smaa laa..sya punn due bln 11 jugaa. smoga ktaa smuua di permudahkan bersalin nntii..amin2x..

Soalan berkaitan

Soalan popular

Artikel Berkaitan